Miestas

R. Šimašius apie „Litexpo“ nuomą vakcinavimo centrui įrengti: esu patenkintas derybų rezultatu

Pirmadienį duris atvėrus naujam vakcinavimo centrui, įsikūrusiam parodų ir kongresų centre „Litexpo“, Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius teigia esąs patenkintas derybomis dėl centro patalpų nuomos, kuri savivaldybei kas mėnesį atsieis 30 tūkst. eurų.

„Akivaizdu, kad yra tam tikri kaštai, tačiau palyginti su bendru srautu ir bendrais iššūkiais, tie kaštai nėra tokie esminiai (…). Matome, kad tikrai geranoriškumas buvo iš „Litexpo“ pusės, ir akivaizdu, kad čia irgi dirba žmonės, yra patiriamos tam tikros sąnaudos. Man sunku įvertinti, ar tai yra tik sąnaudų padengimas, ar jie uždirba iš to kažkiek, bet jei ir uždirba, tai tikrai labai nedaug. Esu patenkintas derybų rezultatais ir tuo, dėl ko susiderėjome“, – teigė jis.

Anot R. Šimašiaus, sprendimai dėl tolesnio kitų vakcinavimo centrų darbo bus priimami atsižvelgiant į skiepytis juose norinčių žmonių srautus.

 

„Kalbant apie kitus vakcinavimo centrus, jie tikrai yra galimi, jie tikrai nebūtinai turi būti uždaryti, bet mes žiūrime (ir sprendžiame – ELTA) priklausomai nuo srautų. (…) „Mums „Litexpo“ yra patogiausias, daugeliu atvejų ir klientams patogiausias, tai mes daugiausiai jį ir naudosime“, – teigė jis.

Pirmadienį Vilnius išplėtė vakcinacijos bazę, parodų ir kongresų centre „Litexpo“ atidarydamas dar vieną masinės vakcinacijos nuo COVID-19 centrą. Jame įrengta 50 vakcinacijos kabinų, planuojama suteikti iki 15 tūkst. skiepų gyventojams per parą.

Išsinuomoti „Litexpo“ patalpas miestui per mėnesį kainuoja apie 30 tūkst. eurų. Miesto tarybai pritarus, patalpos išnuomotos 3-6 mėnesiams, su teise pratęsti jį antra tiek, jei to prireiktų dėl besitęsiančios COVID-19 pandemijos ir vakcinacijos. Patalpų paruošimas vakcinacijai kainavo apie 40 tūkst. eurų.

 

Monika Grigutytė (ELTA)

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
24 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
ko giuing
ko giuing
11 dienas (-ų)

Nreikia vakcinacijos, koronos nėra. Aš niekur nesimokiau, bet kad suvokti kas dabar vyksta, suolų trinti nebūtina. Tegul tik parsideda asmenų diskrimonacija, tai atvykęs iš Maskvos, su savo bendrais bus ši šalis su bobų vyriausybe nušluota nuo žemės. Esu rusų patikėtinis Lietuvoje ir visuomet patiko TSRS gyvenimo sistema. Visuomet palaikau Putino nora užvaldyti kiek įmanoma daugiau teritorijos kariniais veiksmais. Esu lojalus komunistų partijai ir Lenino įžadams. Tegyvuoja socializmas.

Žinovas...
Žinovas...
12 dienas (-ų)

Tam yra valstybinės institucijos o ne mokėti privatininkams .

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button