Miestas

Pūčkorius draustinio šiukšlintojui teko susirinkti visas šiukšles (video)

Vilniaus miesto savivaldybė informavo, jog išsiaiškino įžūlaus Pūčkorių draustinio šiukšlintoją ir jį nubaudė.

Gruodžio 18 d. neprisistatęs pilietis paskambino į Pavilnių ir Verkių regioniniai parkai direkciją ir pranešė apie išverstą statybinių atliekų krūvą Pavilnių regioninio parko Pūčkorių kraštovaizdžio draustinyje. Tą pačią dieną parkų direkcijos vyriausieji specialistai nuvyko patikrinti esamos situacijos, padarė kelias nuotraukas, apieškojo šiukšles, tarp kurių rado telefono numerį, vardą ir adresą žmogaus, kuris ir buvo atsakingas už tokią betvarkę. 

„Visa surasta informacija ir nuotraukos buvo perduotos Vilniaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriui. Šių duomenų Viešosios tvarkos skyriui pakako, jog būtų nustatytas kaltininkas, jo atžvilgiu pradėta administracinio nusižengimo teisena, o asmuo įpareigotas sutvarkyti išmestas šiukšles, išvežti jas į statybinių atliekų surinkimo aikštelę ir pristatyti deklaraciją. Šis įpareigojimas ir buvo įvykdytas 2020 m. sausio 6 d., tą ir matote šiame video“, – rašoma Vilniaus miesto savivaldybės pranešime.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
34 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Tomas
Tomas
2 metus

Reike paviesinti ir veidus

TomasS
TomasS
2 metus
Atsakinėti į  Tomas

Aš suprantu tokį norą, bet šį poną pagavo tik dėl to, kad jis žioplys kartu su šiukšlėmis išmetė savo duomenis. Daugybė šiukšlintojų niekad neišaiškinami ir viešas sudeginimas ant laužo jų nepaveiks, nes jie pakankamai protingi nebūti pagautais. Čia reikia ne raganų medžioklės, bet šviesti visuomenę, tuo pačiu ir šį pažeidėją. Jeigu jį išviešins visuotinei gėdai, jis kerštaudamas vėl išmes šiukšles, tik kitame parke ir be savo duomenų. O visuotinė gėda tokių asmenų dažniausiai neveikia, jų aplinkos žmonės tikėtina elgiasi taip pat. Dabar jam pakaks susirinkti šiukšles ir susimokėti baudą, gerai dar būtų kokią prezentaciją pažiūrėti apie aplinkosaugą, kad suprastų ką… Skaityti daugiau

Mindė
Mindė
2 metus
Atsakinėti į  TomasS

Ar tik nebūsi koks leftistinis ***? Tu čia matai 5 -10 m. vaiką, kuris netyčia prišiukšlino, nes nežinojo, jog tai teršia gamtą?

Tautvydas
Tautvydas
2 metus
Atsakinėti į  Mindė

Pone, TomasS labai teisingai kalba ir patikėkite, yra žmonių, kurie išties tiesiog nežino kaip elgtis tam tikrais momentais ir suaugusius, tikrai, kartais galima sulyginti su vaikais, nors galbūt Jums, kaip išprususiam ir išsilavinusiam žmogui, skamba keistai. Galbūt nevisiems suaugusiems iškarto pribrenda tam tikros vertybės, nes anksčiau apie tai negalvodavo, tačiau šviesti visuomenę visuomet reikia ir kuo daugiau žmogus girdės kaip teisingai pasielgti galbūt vis dažniau susimąstys apie tai arba kitą kart darys kitaip.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button