Miestas

Projektas „Susitikim, mieli senjorai“ kviečia senjorus susitikti 100 km take aplink Vilnių

Vienas populiariausių projektų “Susitikim, mieli senjorai” skirtas vyresnio amžiaus žmonių užimtumui Lietuvoje skatinti pradeda jau penktąjį savo projekto sezoną. Prieš prasidedant tradiciniams, projekto organizuojamiems kūrybiniams užsiėmimams – projekto organizatoriai Vilniaus miesto senjorus kviečia apeiti visą Vilnių! Jau nuo š. m. gegužės 18 d., antradienio net dešimt antradienių iš eilės, projekto organizatoriai kvies Vilniaus miesto senjorus po ilgo laiko susitikti ir taip susipažinti su pavasarėjančiu Vilniumi.

„100 km aplink Vilnių gali apeiti visi, tai įrodysime ne tik savo, tačiau ir mūsų projekto dalyvių pavyzdžiu. Nekantraujame pasimatyti su mūsų projekto dalyviais po tokio ilgo laiko tarpo. Manome, kad toks aktyvus laiko praleidimas pavasarėjančioje mūsų miesto gamtoje bus itin naudingas visiems mums po to, kai tiek laiko praleidome namuose. Tikrai nusipelnėme gero oro, pavasariškų įspūdžių ir geros kompanijos, o ją mes – tikrai garantuojame. 100 km takas aplink Vilnių – nuostabus. Tiesa, projekto organizatoriai aplink Vilnių eis mažiausiai du kartus, kadangi dabar kruopščiai nagrinėjame ir išbandome visas dešimt planuojamų atkarpų ir ruošiame jas mūsų projekto dalyviams. Nekantraujame su taku supažindinti ir Vilniaus miesto senjorus. Manome, kad šis ėjimas taps gražia pavasario tradicija. Gyvename puikiame mieste, apsuptame įvairiausios gamtos – turime pažinti aplinką, kurioje gyvename. Eisime tol, kol apeisime ir susipažinsime su miestu, kuriame gyvename“, – įspūdžiais ir artimiausiais projekto „Susitikim, mieli senjorai“ planais dalinosi projekto vadovė Jelena Narūnienė.

Šią projekto „Susitikim, mieli senjorai“ iniciatyvą globoja ilgametis projekto partneris odontologijos klinikų tinklas CLINIC | DPC, kuri ne tik skatins projekto dalyvių aktyvumą simbolinėmis dovanėlėmis, tačiau jų klinikos gydytojai-odontologai – mielai prisijungs prie žygių bei pasidalins savo patirtimi bei įvairiais naudingais medicininiais patarimais.

 

„Labai džiaugiamės būdami šios iniciatyvos dalimi. Esame ilgamečiai projekto „Susitikim, mieli senjorai“ rėmėjai ir partneriai. Labai tikime šia idėja ir džiaugiamės galėdami realiai prisidėti prie vyresnio amžiaus žmonių užimtumo skatinimo mūsų šalyje. Ilgų šio gražaus bendradarbiavimo metų rezultatai – naujos idėjos, naujos iniciatyvos, kurios kyla ir vėliau realizuojasi. Karantinas mūsų šalyje labiausiai ir palietė vyresnio amžiaus žmones, tačiau šiandien džiaugiamės galėdami prisidėti prie jų aktyvumo skatinimo. Norime, kad mūsų šalyje gyventų ne tik linksmi, geros nuotaikos, tačiau ir svarbiausia – sveiki senjorai. Tuo pasirūpinsime ir pasistengsime duoti pačius geriausius patarimus šio projekto dalyviams, kurie per šiuos bendradarbiavimo metus mums tapo itin artimi. Kiekviena jų šypsena – turi savas istorijas, kurias nekantraujame ir vėl išgirsti jau gyvuose susitikimuose. Labai pasiilgome projekto dalyvių“, – komentavo odontologijos klinikų tinklao CLINIC | DPC atstovė Laura Bukaveckienė.

100 km taką aplink Vilnių gali apeiti – visi! Vyresnio amžiaus žmonės Vilniuje nuo gegužės 18 d., 11 val., kviečiami susitikti 10 antradienių iš eilės, po 10 kilometrų ir susipažinti su 10 skiringų atkarpų esančių aplink Vilnių. Registracija vykdoma telefonu – 8 603 36 266.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
12 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button