Miestas

Prasideda Savanorių prospekto apželdinimo darbai

UAB „Grinda” informuoja, jog pradeda gatvėse ruošti vietas pavasariniam apželdinimui. Pirmi darbai jau pradedami J. Basanavičiaus g. – Savanorių prospekte. Maždaug 1 km atkarpoje nuo Šviesos g. iki pat Žemaitės-V. Pietario gatvių sankryžos (abipus gatvės šaligatvių zonoje) bus atlaisvinamas brandžių medžių pošaknis, atidengiami plotai želdinių – naujų medelių ir krūmų – sodinimui.

Preliminarus čia nurenkamų šaligatvio dangų plotas sieks beveik 2000 kv.m.

„Nurinkę šaligatvio plyteles, nukasime techninio grunto sluoksnį, atvešime želdiniams tinkamo grunto. Tuo pačiu suremontuosime kai kurias šaligatvio atkarpas“, – rašoma „Grindos“ pranešime.

 

Darbus planuojama užbaigti iki balandžio 9 d., iki to laiko gatvėje dirbs sunkioji technika, galimi laikini nepatogumai.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
33 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
11 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vaclovas

Tuo metu, kaip ir vaizdinėje nuotraukoje, visame kelio pakraštyje – itin kenksmingo purvo sankaupos, kurios išnešiojamos ir patenka į kvepavimo takus. Taip bene visuose keliuose bei kitur.

Lietuvis

Jūs geriau pernykščius medžiu lapus mieste sugrėbkite. Jeigu nesugebate prižiūrėti medžiu, tai nesodinkite nauju.

VILNIUS

VILNIUJE MEDZIAI SODINAMI NETURINT JOKIO SUOPRACIO KUR TIE MEDZIAI TURI BUT SODINAMI IR KOKIUS REIK SODINTI. DAZNAI JU PRIKAISIOJAMA BELE KUR BELE KAIP IR KAS 2 METRAI BET JUK JEI JIE UZAUGS KAS IS TOKIO APZELDINIMO BUS….JUK AMZINAS PAVESIS IR PRIEBLANDA KUR NIEKADA NEPAPULS SAULE….KITA VERTUS LAPUOCIAI DYDZIAJA METU DALI APSKRITAI ATRODO KAIP ZABAI …IR APIE JOKIA ZALUMA CIA KALBA NET NEINA. VISKAS TURI BUTU DAROMA KOMPLEKSISKAI SU GATVIU, SALYGATVIU KAPITALINIU REMONTU PAGAL APZELDINIMO PROJEKTA O NE TAIP KAIP PETRAS PASAKE PRIKAISIOT MEDZIU….VISAS “SIUOLAIKINIS” VILNIAUS ZELDINIMAS PANASUS I KAIMO LYGIO BANDYMA PASIZELDINTI….AR TIESIOG ISISAVINTI BABKES…NER JOKIOS VIZIJOS, ZELDINIMO PROFESIONALIU PROJEKTU….PO… Skaityti daugiau

Mlnks

Gatves geriau iš naujo asfaltuokit, o ne medelius sodinkit. Pusė Vilniaus gatvių arti avarinės būklės…

Paskutinį kartą redaguota 3 mėnesius (Mlnks)
Naujamiesčio/Vilkpėdės gyventojas

Pagaliau – daugiau žalumos. Gyventojai labai patenkinti – šaunus sumanymas!

SIMASINIS VILNIUS

KUR TU TA ZALUMA MATAI JUK LAPUOTIS MEDIS TIK APIE 5 MENESIUS ZALIAS VISUS 7 MENESIUS IS JO NAUDOS KAIP IS OZIO PIENO….NORINT ZALUMOS REIK SODINTI PUSIS.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button