Miestas

Pradedamos tvarkyti Lazdynų sveikatingumo centro prieigos

Vilniaus miesto savivaldybės administracija 2020-06-03 pasirašė sutartį su Viešąja įstaiga Centrine projektų valdymo agentūra ir pradeda įgyvendinti projektą „Lazdynų sveikatinimo centro prieigų aplinkos sutvarkymas“.

Projektas finansuojamas pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų.

Projekto tikslas – prisidėti prie Vilniaus miesto vidinės plėtros ir traukos centrų pasiekiamumo didinimo, atnaujinant bendruomeninę infrastruktūrą Pietinėje tikslinėje Vilniaus miesto teritorijoje.

 

Projekto įgyvendinimo metu Vilniaus mieste, Lazdynų seniūnijoje planuojama sutvarkyti viešąją erdvę prie Erfurto gatvės, įrengiant ir atnaujinant šaligatvius, įrengiant dviračių taką, jų ženklinimą, pėsčiųjų perėją ties Vilniaus Minties gimnazija, naują gatvių bei dviračių ir pėsčiųjų zonoms pritaikytą apšvietimą, mažosios architektūros elementus, gatvės bordiūrus bei lietaus nuotekų tinklus.

Tikimasi, kad įgyvendinus projektą bus sudarytos geresnės sąlygos miesto gyventojų poilsiui, laisvalaikio praleidimui, pagerės susisiekimo galimybės, padidės teritorijos patrauklumas. Taip pat bus padidintos verslo galimybės Vilniaus mieste, Lazdynų seniūnijoje. Šiuo metu vyksta rangos darbai.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

 

Bendra projekto vertė – 1 201 388,33 Eur, iš jų Europos Sąjungos lėšos 1 021 180,08 Eur, Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos 90 104,12 Eur ir Savivaldybės biudžeto lėšos 90 104,13 Eur.

Numatoma projekto pabaiga – 2021-05-31.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
10 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
kestutis
kestutis
1 metus

jus ne girkites,o greiciau VISKA darykite…jau pabodo tie purvynai ir isknystos duobes,praeit nera kur ir kaip:((matyt,rangovai gaus atlygi uz valandini…todel ir neskuba aplinkos tvarkyt,tempia laika iki metu pabaigos…:(

Vasara
Vasara
1 metus
Atsakinėti į  kestutis

Ponas Kęstuti,

Šį straipsnį parašė ‘Made in Vilnius’ žurnalistai, ar savo niurzgimą adresuojate jiems? Jei taip – ko tikitės sulaukti iš žurnalistų?.. Jei vis dėlto ne (tikiuosi) – tuomet savo niurzgimą (ar skundą) emailu išsiuskite arba Vilniaus miesto savivaldybei arba Lazdynų seniunijai (adresai lengvai pasiekiami vos minutę paieškojus).

Viešoje erdvėje niurgzti be abejo galima – tai jūsų teisė, bet tikiuosi suprantate, jog tai visiškai beprasmiška ir nesolidu.

Gražios jums vasaros.

kestutis
kestutis
1 metus
Atsakinėti į  Vasara

tai ne niurzgimas o pastabos.Lazdynu seniunijai ir savivaldybei nusispjaut,kaip lazdynieciai gyvena ir gyvens.Matomai,zurnalistams ir nubira sioks toks centas nuo tokios “geros informacijos”..kad: jau jau baigiamas Lazdynu baseinas,kad va jau kyla Lazdynu Lidlas,kad visu tempu tvarkomi keliai ir saligatviai…ka dar sugalvosit,a?tai kam klaidint zmones..ka?realiai-nieks nevyksta:((tik gaila,kad likusieji lazdynieciai ziopso pro savo langus i toki siukslyna ir betvarke ir ..tyla:(matomai,ir savi interesai yra tame.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button