Patvirtintas bendras policijos ir Vilniaus miesto savivaldybės Situacijų prevencijos priemonių planas identifikuotoms problemoms sostinėje spręsti. 2023 metais vykdomos prevencinės priemonės leis vilniečiams ir miesto svečiams jaustis saugiau.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato viršininkas ir Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorė susitarė ir bendru įsakymu patvirtino Vilniaus miesto savivaldybės Situacijų prevencijos priemonių planą. Plane vietos, kuriose policijos pareigūnai kartu su Vilniaus miesto savivaldybės administracijos padaliniais vykdys prevencines priemones, pasirinktos neatsitiktinai – tai informacijos analizės pagrindu identifikuoti konkretūs adresai, pasižymintys didžiausiu pranešimų apie teisės pažeidimus skaičiumi, kuriuos, kaip problemiškiausius, įvardijo ir vilniečiai, praėjusių metų pabaigoje vykdytos apklausos metu. Teisės pažeidimai, susiję su viešąja tvarka, Kelių eismo taisyklių pažeidimai, nepilnamečių vykdomi teisės pažeidimai ir teisės pažeidimai, susiję su nuosavybe, turtinėmis teisėmis ir turtiniais interesais konkrečiuose adresuose kelia didžiausią rūpestį vilniečiams – paminėtina stotis ir jos prieigos, prekybos centrai bei jų teritorijos, gerai žinomos, prasta reputacija pasižyminčios pasilinksminimo vietos, o taip pat vietos, kuriose gyventojai patiria didesnę riziką nukentėti nuo teisės pažeidimų, vykdomų nepilnamečių ar asmenų, patiriančių socialinės atskirties riziką dėl pasirinkto gyvenimo būdo.

Vilniaus mieste identifikuotų problemų sprendimui nukreiptos prevencinės priemonės 2023 metais bus vykdomos intensyviau, kad vilniečiai jaustųsi saugesni.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

42 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate, jog buvo atsisakyta įgyvendinti grandiozinį Baltojo tilto rekonstrukcijos projektą?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.