Vilniaus miesto savivaldybei priklausanti 600 kv. m. Pilaitės poliklinika po atnaujinimo bus išplėsta iki 3,5 karto, praneša Vilniaus vystymo kompanija.

„(…) Išaugusioje poliklinikoje bus galimybė atlikti daugiau platesnio spektro procedūrų, moderniai įrengtuose konsultaciniuose kabinetuose bus galima priimti daugiau pacientų ir geriau atliepti jų poreikius“, – sako Vilniaus miesto vicemerė Simona Bieliūnė.  

Pilaitės sveikatos priežiūros centras bus rekonstruojamas pagal Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) reformos dėl sveikatos tinklo pertvarkos gaires ir atitiks reikalavimus šiuolaikinei gydymo įstaigai.

Pranešime nurodoma, kad bus suprojektuotas atskiras padalinys su atskiru įėjimu pritaikytu neįgaliesiems. Palatose, prie kiekvienos lovos, bus integruota deguonies tiekimo sistema. Taip pat bus įrengtas pacientų ir juos lydinčių asmenų persirengimo kambarys.

Numatytas ir infekcinių ligų blokas (su persirengimo patalpa personalui), kuris projektuojamas su atskiru išėjimu į lauką ir vėdinimo sistema su neigiamu slėgiu. Registratūros zonoje pacientų srautus valdys moderni eilių valdymo sistema. 

„Rekonstrukcijos metu numatomas iki 1500 kv. m. priestatas užtikrins reikiamas paslaugas Pilaitės gyventojams, atnaujintose patalpose bus įrengti modernūs konsultaciniai, procedūriniai kabinetai, rentgeno bei laboratorijos patalpos, jos bus pritaikytos pagal poliklinikos darbuotojų ir klientų poreikius“, – teigia Vilniaus vystymo kompanijos projektų vadovas Laurynas Kazarauskas. 

Projektavimo darbai turėtų trukti apie 1,5 metų. Jų paslaugų vertė sudaro 208 tūkst. eurų. 

Pilaitės poliklinikos rekonstrukcijos konkurso laimėtoju paskelbta įmonė „In ace“, teikianti architektūros, konstrukcijų ir inžinerijos projektavimo bei konsultavimo paslaugas. Darbų priežiūrą vykdys Vilniaus vystymo kompanija. 

ELTA (ELTA)

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

9 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris Vilniaus projektas nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist