Miestas

Pirmas toks pasaulyje „PORTALAS“: Vilnius ir Liublinas susijungs neįprastu „tiltu“

Trečiadienį Lietuvos sostinėje startuos čia gimęs tarptautinis projektas, pirmą kartą pasaulyje neįprastu būdu jungsiantis planetos miestus. Pirmieji du „PORTALO“ sujungti miestai – Vilnius ir istoriškai mums neatsiejamas Liublinas.

Projekto idėjos autorius – Benediktas Gylys, Benedikto Gylio paramos fondo (BGF) prezidentas. „PORTALAS“ – ateities miesto simbolis ir tiltas į atviresnį bei vieningesnį pasaulį, kuriame randame laiko sustoti ir įsigilinti į tai, kas nauja ir nepažinta. BGF komanda, VILNIUS TECH „LinkMenų fabriko“ inžinieriai, dizaineriai ir kiti kūrėjai susijungė, kad pandemijos metu pažadintume mūsų norą pažinti juos ir saugiai patirtume bendrystę savo mieste čia ir dabar.

Pelno nesiekiančio projekto atidarymo metu Vilniuje „Meno ir mokslo laboratorijos“ aktoriai ir susirinkusieji prie „PORTALO“ pasveikins savo atspindį kitoje „PORTALO“ pusėje, Liubline, o projekto organizatoriai plačiau pristatys iniciatyvos idėją bei paaiškins, kodėl toks svarbus tikslas žadinti vienybę tarp miestų, šalių ir jų bendruomenių, žmonių – kiekvieno iš mūsų. Atidaryme dalyvaus kviestiniai svečiai.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
7 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button