Pavilnio gyventojai kelia 10 viešų klausimų Remigijui Šimašiui

Komentarai 25

 1. Karklelis says:

  Statykit ta Rimi greiciau, mano namas pabrangs del to, as uz.

 2. Arunas says:

  Super! Aš už rimi tame sklype! labai gera tam vieta. O kad dviems namukams pasiribos per tvora su prekybos cemtru tai tikrai nemanau kad čia kažkas kažkam blogo nutiks

  • Pavilnietė says:

   Būtent! Ir reiktų atkreipti dėmesį, kad daugumos pavilnio gyventojų nuomone Rimi šioje vietoje būtų idealiai! Suprantu gyventojus, kurių sklypai ribojasi su parduotuve, bet negali visur rašyti straipsnius ir šaukti už visą pavilnį kai yra atstovaujama ženkliai mažesnės pavilnio gyventojų interesų grupės! Dalyvauju ir pavilnio fb grupėje ir didžioji dalis gyventojų yra pasisakiusi būtent už prekybos centrą, ir būtent už tą plotà koks yra dbr numatomas projekte, o ne keturia kartus mažesnį, kokiam teigiama, kad ir ta mažoji pavilnio gyventojų dalis, pritaria 🙂
   tad siūlau atliepti visų pavilnio gyventojų interesus, o ne mažesnės grupės 🙂

 3. ne tas says:

  Gal pradžioje vykdykite pažadus ir rekonstruokite Džiaugsmo gatvę. Įrenkite šaligatvius, kad žmonėm nereikėtų iki stotelės ar parduotuvės irtis per šabakštynus. O kai tą sutvarkysite, gal tuomet planuokite kur kokia parduotuvė įsipaišytų. Bet ten, kur kyšiai ir verslo interesai – galima prastūminėti ir pradėti visai ne nuo to galo !

  • ??? says:

   Kodėl suplakat savivaldybės ir privataus verslo projektus į vieną krūvą? Pabsukit, komunizmas žlugo. Ir prie ko čia kyšiai, kai parduotuvė atitinka visus reglamentus, vystytojas net projektą keitė atsižvelgdamas į gyventojų pastabas, nors net neprivalėjo to daryti – pirminis projektas atitiko visus reikalavimus.

  • Vilnietis says:

   O tai mašina jums kam? T.y. jus norite gyventi Pavilnyje ir vaikščioti pėsčiomis iki parduotuves?

   • Pavilnietė says:

    O mašina dabar yra privaloma? Draudžiama vaikščioti ir eiti į parduotuvę savo kojomis? 🙂 tai gal nuo to ir pradėkim gyventi žaliau ir stenkimes atitikti lūkesčius kuomet skatintume judėjimą ir pan., o ne pastovų automobilių ūžėjimą

 4. Jonas says:

  Aš asmeniškai labai laukiu šios parduotuvės, įsigydamas būstą už 400 metrų mačiau būsimą parduotuvę kaip didžiulį pliusą o ne minusą, kas lėmė apsisprendimą dėl minėto konkretaus būsto įsigyjimo.

 5. Gurių sodų gyventojas says:

  Visų pirma reiktų iškelti klausimą dėl tu sudubliuotu barakų – kotedzu. Ar jie reikalingi buvo juk tokiame plote būtų kokie 3-4 sklypukai su sodais ir medžiais. Ir gyventojų būtų 5 kartus mažiau ir nebūtų triukšmo dėl prekybos centro.

 6. Amg says:

  Pažįstami NT vystytojai Vilniuje net patys garsiai kalba, kad savivaldybės kokiam administraciniam darbuotojui reikia pamokėti, kad greičiau prastumtų savo projektą. Labai liūdna, kad Vilnius tampa sugrūstų stiklainių miestu.

 7. Darius says:

  Svarbu suremontuoti 20km saligatviu is kuriu puse buvo jau remontuoti 5m laikotarpyje ir nutiesti 20km dviraciu taku, tiksliau atskirti balta linija kelia nuo saligatvio ir pavadinti ji taku. O tas pavilnys niekam nerupi.

  • What says:

   Melas, absoliuti dauguma remontuojamų šaligatvių buvo neremontuoti nuo sovietinių laikų, apie kokius dviračių takus kalbat išvis neaišku. O Pavilnys kaip Pavilnys, gyventojų tankis mažas ir žmonės turi susitaikyti jog tolygiai skirstant pinigus jie gaus mažiausiai infrastruktūros atnaujinimų. Kitą vertus čia apskritai kalba eina apie privatų sklypą ir statybas, kurios kol kas panašu atitinka visus reglamentus, tai man keista kodėl kreipiamasi į merą, kuris nėra diktatorius, o įstatymus keičia seimas, ten kreiptis ir reiktų

 8. Tomas says:

  Kas juokingiausia, kad jis greičiausiai atsakinės į tuos klausimus.. 🙂

 9. Jin says:

  Biški susireikšminę žmogeliai…

  • ne tas says:

   Valdžia, kurią renkame yra mūsų atstovai ir mes kaip jų rinkėjai turime teisę ne tik uždavinėti kalusimus, bet ir gauti atsakymus. Turim teisę reikalauti ataskaitos už daromus ir padarytus darbus. Valdžia yra mūsų atskaitomybėje !

 10. Kaimynas says:

  10 besipiktinanciu, 10 ir klausimu.


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar reikalingas greičio matuoklis Gedimino prospekte?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.