Miestas

Paskelbtas konkursas Lietuvos rusų dramos teatro vadovo pareigoms

Kultūros ministerija paskelbė konkursą Lietuvos rusų dramos teatro vadovo pareigoms. Į paskelbtą konkursą dokumentai priimami iki sausio 26 d. dienos. Su konkursą laimėjusiu asmeniu bus sudaroma terminuota darbo sutartis penkeriems metams.

Pretendentai turi turėti aukštąjį universitetinį magistro ar jam prilygintą meno, humanitarinių arba socialinių mokslų srities išsilavinimą, ne mažesnę kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtį, mokėti valstybinę ir bent vieną iš trijų Europos Sąjungos darbo kalbų (anglų, prancūzų ar vokiečių).

Dokumentai priimami iki 2018 m. sausio 26 d. įskaitytinai, el. paštu [email protected]  arba asmeniškai, paštu adresu: J. Basanavičiaus g. 5, Vilnius, 213 kab., telefonas pasiteirauti +370 5 219 3413.

 

Pretendentai, pasirašę Konkurso į teatro ar koncertinės įstaigos vadovo pareigas pretendento konfidencialumo pasižadėjimą, turi teisę susipažinti su teatro veiklą reglamentuojančiais teisės aktais, taip pat bendrauti su teatro darbuotojais 2018 m. sausio 11 d. 10–12 val. ir 2018 m. sausio 15 d. 10–12 val.

Lietuvos rusų dramos teatrui nuo 2008 m. vadovauja teatro ir kino režisierius, teatro pedagogas Jonas Vaitkus.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button