Miestas

Pasirašyta finansavimo sutartis: atgims erdvė prie Vingrių gatvės

Vilniaus miesto savivaldybės administracija pasirašė sutartį su Viešąja įstaiga Centrine projektų valdymo agentūra ir pradeda įgyvendinti projektą „Viešosios erdvės tvarkymas Pietinėje tikslinėje teritorijoje prie Vingrių gatvės“.

Projekto tikslas – prisidėti prie gyventojų užimtumo didinimo, sudarant sąlygas gyvenamosios ir investicinės aplinkos gerinimui Pietinėje tikslinėje Vilniaus miesto teritorijos dalyje. Tikimasi, kad projektas prisidės prie gyventojų koncentracijos teritorijoje didėjimo, skatinančio verslo kūrimąsi ir plėtrą, bei tikslinių grupių poreikių tenkinimo: pagerės sąlygos verslo kūrimuisi ir plėtrai, nekilnojamo turto vystymui bei jo kainų augimui, padidės gyvenamosios aplinkos kokybė, padidės gyventojų užimtumas.

Įgyvendinant projektą „Viešosios erdvės tvarkymas Pietinėje tikslinėje teritorijoje prie Vingrių gatvės“ bus atliekami šie pagrindiniai darbai: sutvarkyti šaligatviai, pėsčiųjų takai, šlaite esami laiptai, įrengtos apžvalgos aikštelės ir terasos, želdynai, įrengti spiraliniai vandens baseinai ir vandens kaskados, įrengti lietaus nuotekų ir vandentiekio tinklai, apšvietimas, mažosios architektūros elementai.

 

Projektas finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 7 prioriteto „Kokybiško užimtumo ir dalyvavimo darbo rinkoje skatinimas“ įgyvendinimo priemonę „Didžiųjų miestų kompleksinė plėtra“

Bendra projekto vertė – 1 490 688,06 Eur, iš jų Europos regioninės plėtros fondo lėšos 1 267 084,85 Eur, Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos 111 801,60 Eur ir Savivaldybės biudžeto lėšos 111 801,61 Eur.

Numatoma projekto pabaiga – 2022-01-31.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
27 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
ror
ror
1 metus

Sveikinu. Savivaldybė investuoja į plytas kaip visuomet. Savivaldybės skelbiami projektai iki šiol negauna finansavimo, nors oficialiai organizacijos yra laimėjusiso projektus ir turėtų gauti finansavimą, bet niekas neskuba pasirašyti sutarčių. O kam, juk ten niekam į kišenę nenubyrės milijonas. Matyt laukia, kada žmonės į darbo biržą eis, o ne dirbs.

hmm
hmm
1 metus
Atsakinėti į  ror

tai gal ir žemė plokščia, skiepytis nereikia ir koroną amerikiečiai sukūrė, a?:) bet jau rimtai vimdo vatinės šiukšlės visur kur tik įmanoma…

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button