MiestasNekilnojamas turtas

Pasai bus išduodami kitur: atidarytas naujasis Migracijos skyrius (nuotraukos)

Migracijos departamentao Vilniaus skyrius klientams atvėrė naujų patalpų duris – nuo spalio 28 d. migracijos paslaugos sostinėje teikiamos nauju adresu – Vytenio g. 18. Pirmieji klientai, kaip ir buvo žadėta, aptarnauti iškart po pusiaudienio – modernia ir malonia aplinka stebėjosi tiek nauji, tiek nuolatiniai Migracijos departamento klientai.

„Džiaugiuosi, kad Migracijos departamento Vilniaus skyrius kraustosi į naujas patalpas. Linkiu, kad čia visuomet ateitų tik patenkinti klientai, kad nekiltų jokių trikdžių. Žinau, kad Migracijos departamentas dirba daug ir neretai sudėtingomis sąlygomis, todėl mums, vadovams, labai svarbu užtikrinti Jums geras darbo sąlygas ir mes dėl to dirbame. Nuo reformos buvo nueitas ilgas kelias ir džiaugiuosi, kad Migracijos departamentas tampa šiuolaikine organizacija atliepiančia lūkesčius“, – kalbėjo vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė.

Vilniaus skyriaus naujų patalpų atidarymo šventėje dalyvavusi vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė džiaugėsi, kad pavyko pagerinti darbo sąlygas darbuotojams ir sukurti palankesnes aptarnavimo sąlygas klientams. Ministrė dėkojo kolektyvui už gebėjimą prisitaikyti dirbti nelengvomis karantino sąlygomis ir, linkėdama sėkmės naujame etape, drauge su viceministru Tautvydu Tamulevičiumi Vilniaus skyriaus vedėjui Artūrui Gromovui įteikė miniatiūrinį medelį – naujiems namams žadantį stabilumą, harmoniją ir gyvybingumą.

 

Migracijos departamento direktorė Evelina Gudzinskaitė, kartu su Vilniaus skyriaus darbuotojais pasitikusi pirmuosius klientus, džiaugėsi sklandžia pirmąja diena, patogiai įrengtomis darbo vietomis, saugia klientų aptarnavimo erdve ir dėkojo daug pastangų tam skyrusiems kolegoms ir patalpas įrengti padėjusiems jų savininkams. Išskirtinius padėkos žodžius tarė ir ministrei R. Tamašunienei bei viceministrui T. Tamulevičiui, daug dėmesio skyrusiems darbuotojų darbo kokybei gerinti, įsigilinusiems į Migracijos departamento poreikius ir padėjusiems įgyvendinti kolektyvo idėjas.

„Ačiū už tai, kad visą laiką buvote kartu, palaikėte darant tai, kas mums visiems atrodė reikšminga, – kalbėjo E. Gudzinskaitė. – Šis skyrius sukurtas taip, kad departamentas galėtų veikti vadovaudamasis savo pagrindiniais principais – būti dėmesingais klientams, dirbti kokybiškai, išnaudoti naujausius technologinius sprendimus, remtis komandiniu darbu.“

Naujosios Migracijos departamento Vilniaus skyriaus patalpos jau spėtos pavadinti pavyzdinėmis. Jos išsiskiria erdve, įvairių socialinių grupių asmenims – vaikams, senyvo amžiaus žmonėms, neįgaliesiems – patogia klientų aptarnavimo sale, priėmimo langelių gausa, nauja asmens biometrinių duomenų registravimo įranga bei eilių valdymo sistema, klientų aptarnavimo kokybę leidžiančiais matuoti mygtukais.

 

Migracijos departamentas primena: naujasis Vilniaus skyriaus adresas – Vytenio g. 18, karantino metu aptarnaujami tik saugumo reikalavimų ir priėmimo tvarkos besilaikantys klientai.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
51 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Albinas
Albinas
6 mėnesius

T. Ševčenkos stotelė – dauguma maršrutų. Vytenio stotelė – visi likusieji.

pasigedau
pasigedau
6 mėnesius

Būtų gerai, kad parašytumėte koks viešasis transportas nuveža iki jo ir artimiausių stotelių pavadinimus.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button