Svarstant kitų metų šalies biudžetą parlamentarai tradiciškai prašo skirti lėšų tam tikriems objektams ir sritims, tačiau Seimo narys konservatorius Kęstutis Masiulis siūlo neskirti lėšų Sporto rūmų Vilniuje rekonstrukcijai.

Tokį pasiūlymą įregistravęs Seimo narys siūlo neskirti 515 tūkst. eurų Vilniaus koncertų ir sporto rūmų pastatų komplekso Rinktinės g. 1, rekonstravimui iš Valstybės investicijų 2021–2023 metų programos.

„Sporto rūmai yra ne investicinis projektas, o tai viena didelė problema. Nereikia į juos investuoti bandant paversti Kongresų rūmais, o ieškoti kitų sprendimų tai teritorijai”, – sako parlamentaras.

Anot K. Masiulio, moderniems Kongresų rūmams reiktų specialaus išplanavimo, daug erdvių, kurios dar būtų lengvai transformuojamos, be to, didelių automobilių stovėjimo aikštelių.

„Net įdėjus daug lėšų senieji rūmai negalės būti taip rekonstruoti, kad atitiktų tokius reikalavimus, liks menkiau tinkami naudoti, todėl sunkiau konkuruos pasaulinėje kongresų organizavimo rinkoje, negeneruos laukiamos naudos, bet atvirkščiai, išlaikymas kainuos brangiai ir sekins valstybės biudžetą. Po kelerių metų bus pripažinta, kad vėl reikia naujo pastato, nes senieji rūmai neatitinka šiuolaikinių reikalavimų”, – prognozuoja pasiūlymo autorius K. Masiulis.

Jadvyga Bieliavska (ELTA)

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

26 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar pasaulinės žvaigždės Rita Ora koncertas turi būti nemokamas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist