Miestas

Parlamentaras siūlo neskirti lėšų Sporto rūmų rekonstrukcijai

Svarstant kitų metų šalies biudžetą parlamentarai tradiciškai prašo skirti lėšų tam tikriems objektams ir sritims, tačiau Seimo narys konservatorius Kęstutis Masiulis siūlo neskirti lėšų Sporto rūmų Vilniuje rekonstrukcijai.

Tokį pasiūlymą įregistravęs Seimo narys siūlo neskirti 515 tūkst. eurų Vilniaus koncertų ir sporto rūmų pastatų komplekso Rinktinės g. 1, rekonstravimui iš Valstybės investicijų 2021–2023 metų programos.

„Sporto rūmai yra ne investicinis projektas, o tai viena didelė problema. Nereikia į juos investuoti bandant paversti Kongresų rūmais, o ieškoti kitų sprendimų tai teritorijai”, – sako parlamentaras.

 

Anot K. Masiulio, moderniems Kongresų rūmams reiktų specialaus išplanavimo, daug erdvių, kurios dar būtų lengvai transformuojamos, be to, didelių automobilių stovėjimo aikštelių.

„Net įdėjus daug lėšų senieji rūmai negalės būti taip rekonstruoti, kad atitiktų tokius reikalavimus, liks menkiau tinkami naudoti, todėl sunkiau konkuruos pasaulinėje kongresų organizavimo rinkoje, negeneruos laukiamos naudos, bet atvirkščiai, išlaikymas kainuos brangiai ir sekins valstybės biudžetą. Po kelerių metų bus pripažinta, kad vėl reikia naujo pastato, nes senieji rūmai neatitinka šiuolaikinių reikalavimų”, – prognozuoja pasiūlymo autorius K. Masiulis.

Jadvyga Bieliavska (ELTA)

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
26 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Gintaras
Gintaras
1 metus

Nugriauti ir įkurti visoje teritorijoje “Susitaikymo ir Ramybės” parką

Smug
Smug
1 metus

Absoliučiai pritariu, tą sakiau jau seniai, reikia griauti tą sovietine šlykštyne, niekam nepritaikoma, ir skelbti tarptautinį architekturos konkursą įspūdingam konferencijų pastato statybai

Portugalas
Portugalas
1 metus

Masiulio pasiūlymas atrodo logiškas tačiau, jo sakinyje minimas žodis “teritorija” jaučiasi stipri lobizmo įtaka.

“…ieškoti kitų sprendimų tai teritorijai

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button