MiestasNauja vietelė

Pačiame Žvėryno centre, duris plačiai atvėrė šiuolaikinio meno įkvėpta vasaros terasa „Pietų Parkas”

Mobili meno galerija „Fantomas” atrado vasaros stotelę visada žaliuojančiame Vilniaus miesto rajone – Žvėryne. Jau kelis metus po Vilnių klajojanti meno galerija „Fantomas” kartu su savimi į naują vietą atsigabena gausybę šiuolaikinio meno išraiškos formų, bei aplink save kuria jaukią ir kūrybišką aplinką pavadinimu „Pietų Parkas”.

„Pietų parkas” – tai naujo pobūdžio vasaros terasa, kuri aktyviai kviečia domėtis fotografijomis, šiuolaikiniu menu,  naujausių mados tendencijų variacijomis bei įspūdingomis kelionių akimirkomis. Čia apie keliones pasakos ne vien tik gražios fotografijos, bet ir išskirtiniai teminiai tam tikrų Pasaulio šalių virtuvių, madų ir muzikos vakarai.

Šią vasarą „Pietų Parko” terasoje laukia daugybė naujų potyrių, gražaus – visai šeimai skirto laiko.

 

„Pietų Parko” terasos vasaros sezoną atidarome š. m. gegužės 18 dieną, 18 val. kartu su charizmatiškojo prancūzų keliautojo Léonard Pouget fotografijų paroda. Vakaro metu turėsite galimybę asmeniškai susipažinti su pačiu kūrėju, pasidalinti savo kelionių įspūdžiais ir žinoma būsimų kelionių planais.

Parodų ekspozicijos „Pietų Parke” bus keičiamos kas dvi savaites – ketvirtadieniais. Kiekvienos parodos atidarymo metu bus rengiami teminiai vakarėliai, pristatomas darbų autorius, bei jo darbai.

 

Menas ir saviraiška šią vasarą bus prieinamas kiekvienam „Pietų Parko” terasos lankytojui 

Vienas iš pagrindinių „Pietų Parko” įkūrėjų siekių yra sukurti jaukią daugiafunkcinę erdvę, kurioje lankytojai nesijaus suvaržyti ar įpareigoti. Čia kiekvienas atras sau vietą po saule, galės ne tik mėgautis menu, bet ir pats jį kurti bei pristatyti savo bendraminčiams. Kaip kažkada Pierre Bismuth yra pasakęs: „Kiekvienas yra menininkas, bet tik menininkas tai žino”, ir kartais tam, kad sužinotum tereikia pirmiausia ateiti ir pabandyti.

„Pietų Parko” savaitės programa

Kiekvieną savaitės dieną „Pietų Parkas” plačiai atveria savo vasaros terasos vartus ir pasitinka visas meno ir turiningo laisvalaikio išsiilgusias sielas su specialia savaitės programa:

PIRMADIENIAI

 

„Šefo diena” (Virtuvės šefai vaišins ir pasakos kaip skaniai pasigaminti vasariškų lauko kepinių, vyks maisto ir gėrimų degustacijos, įvairių šalių virtuvių pristatymo vakarėliai).

ANTRADIENIAI

„I’m f****** proud to have a baby” šeimų diena (Bus organizuojami stalo žaidimų vakarai ir olimpiados, smėlio pilių statymo konkursai, šeimų dieną laikas nuo laiko papildys ir poezijos skaitymo vakarai, na o „Pietų Parko” terasa kaip niekad bus pritaikyta mūsų mažųjų šėlionėms).

 

TREČIADIENIAI
„Antipersonažai” madų šou/ekspozicijos (Jaunųjų dizainerių drabužių kolekcijų pristatymai, vintažinių drabužių ir aksesuarų turgeliai. Šių madų šou metu bus rengiami video reportažai, kalbinami kūrėjai, dalyviai, bei terasos lankytojai).

KETVIRTADIENIAI
„Visi kiečiausi sėdi gale” vakaras skirtas užkietėjusiems kelionių mylėtojams (Vakaro konceptas bus palaikomas, specialiai tam vakarui parinkta, temine muzika, maisto ir gėrimų degustacijomis,  įsimintiniausių kelionių istorijomis ir pan.).

PENKTADIENIAI
„Sex & the Beach” vakarėlių serija (Lengvi ir smagūs vasaros penktadieniai, skanūs vasariški kokteiliai, šezlongai, birus paplūdimio smėlis tarp pirštų, sultingi barbecue ir gera gera nuotaika).

 

ŠEŠTADIENIAI
„Šeštadienis Mieste”  – neįpareigojantis ir ramus vakaras ,,Pietų Parke”, tiems kas pavargo nuo miesto šurmulio.

SEKMADIENIAI – ,,Pietų Parkas” ilsisi ir ruošiasi naujai savaitei!

DARBO LAIKAS: Pr. – P. 17:00-00:00, Š. 15:00-00:00, S. nedarbo diena

ADRESAS: Vytauto g. 57, Vilnius, LT-08122

Visi „Pietų Parko” renginiai nemokami, skirti visai šeimai, bei draugiški gyvūnams.

„Pietų Parko” terasoje visada šviečiančia saulė, skamba jauki muzika, bei užsukti kviečia kepamo sultingo barbecue kvapas.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button