Iš Lietuvos nacionalinio dramos teatro (LNDT) meno vadovo pareigų gruodį atleistas režisierius Oskaras Koršunovas kreipėsi į Darbo ginčų komisiją, BNS pirmadienį patvirtino teatras.

„O. Koršunovas kreipėsi į Darbo ginčų komisiją, ginčydamas atleidimą iš darbo. Sprendimo priėmimo diena kol kas nėra žinoma“, – teigiama LNDT BNS atsiųstame komentare.

Pats menininkas anksčiau teigė neketinantis skųsti sprendimo dėl atleidimo, nes nemato prasmės. 

Teatras yra teigęs, jog O. Koršunovo atleidimui įtakos turėjo aplaidus tiesioginių meno vadovo pareigų vykdymas bei sistemingos pravaikštos.

LNDT atšaukė ir planuotą O. Koršunovo premjerą pagal H. Ibseno pjesę „Laukinė antis“, ji turėjo įvykti sausį. Tai padaryta įvertinus faktą, jog O. Koršunovas dalyvavo tik pirminiuose pjesės skaitymuose, vėliau nebelankė suplanuotų repeticijų ir nepateikė tokio elgesio paaiškinimo.

Pats režisierius yra teigęs, jog neturėjo jokios laisvės kurti, o prieš jį buvo taikytas mobingas. Menininko teigimu, jis nebuvo kviečiamas į susirinkimus, nedalyvavo sudarant repertuarą. 

Anot režisieriaus, iš pradžių tarp jo ir vadovybės vyko bendradarbiavimas, buvo suformuota penkerių metų teatro strategija, tačiau vėliau O. Koršunovas teigia buvęs eliminuotas.

Autorius Paulius Perminas

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

7 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist