Miestas

Norintys sveikti nuo priklausomybių vėl laukiami Respublikinio priklausomybės ligų centro filiale Antakalnyje

Respublikinio priklausomybės ligų centro (RPLC) Vilniaus filialas vėl pradeda teikti stacionarines priklausomybės ligų gydymo paslaugas. Jau nuo  šiandien žmonės, norintys sveikti,  gali gauti visapusišką profesionalią pagalbą. Keičiasi tik vieta: paslaugos teikiamos ne Gerosios vilties g. 3 (Naujamiestis), o P. Širvio g. 5 (Antakalnyje). Senajame pastate šiuo metu atliekami didelio masto rekonstrukcijos darbai: Gerosios Vilties g. 3 pastatas yra atnaujinamas pagal visus moderniausius reikalavimus.

„Gauta Akreditavimo tarnybos licencija vėl suteikia galimybę saugiai ir pagal visus higienos reikalavimus teikti paslaugas naujoje vietoje. RPLC visada siekė ir sieks teikti kokybiškas paslaugas, tad šiuo metu atnaujiname veiklą ir dėl žmonių dirbs, tik jau Antakalnyje, kvalifikuotų gydytojų, socialinių darbuotojų, psichologų, psichiatrų ir kitų specialistų komanda.“,  – sako RPLC Vilniaus filialo direktorius Giedrius Likatavičius.

RPLC Vilniaus filiale P. Širvio g. 5 atnaujinamos šios stacionarinės paslaugos:

 
  • išblaivinimas esant nedidelio ir vidutinio laipsnio intoksikacijai alkoholiu ar kt. psichoaktyviosiomis medžiagomis (iki 3 dienų),
  • alkoholinės ir narkotinės abstinencijos sindromo simptomų gydymas ir potraukio slopinimas (iki 14 dienų),
  • motyvacinė terapija ir reabilitacija (14 dienų),
  • „Minesotos“ programa (28 dienos).

Vilniečius ir Vilniaus regiono gyventojus, norinčius sveikti nuo priklausomybių, kviečiame kreiptis dėl gydymo į Respublikinį priklausomybės ligų centrą tel. +370 5 213 7808.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
3 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button