Niujorke esantis meras R. Šimašius stebisi nenuvalytais šaligatviais

Komentarai 26

 1. Herkus says:

  Apgailetinas meras, Vilniuje tuoj bus neimanoma gyventi.

 2. Kreivas meras says:

  Gatvių apšvietimas neveikia, pėsčiųjų takai sunaikinti, keliai banguoti, kiemai nusikti autochlamu, šilumos kholkozas nemodernizuotas, ko pasekoje visi gauna didžiausias sąskaitas Europoj, VT efektyvumas apgailėtinas, jis mat lyginasi su NY, klounas su raudona nosim, eik lauk suski

 3. Vytautas says:

  Tai matyt jau visos Vilniaus miesto gatvės apšviestos, įrengti šaligatviai, sutvarkyta parkavimo kiemuose problema, pradėti valyti daugiabučių kiemai, sutvarkytos visos dobėtos gatvės, sukontroliuota klaikių objektų ir lavoninių statybą miegamuosiuose rajonuose problema ir suderintas šviesoforų tinklas mieste…?

 4. Dora says:

  Labai jau jautriai vilniečiai reaguoja į gerbiamojo mero post’us 🙂 Žmogus tiesiog pasidalino savo atostogų akimirka, iš kur tiek daug neapykantos / pavydo?

 5. Nedviratininkas says:

  o kaip NY su gatvių SIAURINIMU reikalai? O NY irgi suaria gatves ir sodina medžius? O mažus žiedukus irgi tikriausiai MASIŠKAI kepa? Galima būtų komentarų būtent AUTOMOBILIŲ eismo tema?

 6. Remis says:

  Būtent! Mes kartais nesugebame įvertinti kaip šauniai dirba mūsų savivaldybė!

 7. MikrorajonVibes says:

  Čia panašiai kaip Šimašiaus chebra teisina savo apsileidimą transporte rodydami autobusų sistemas USA, kuriomis važinėja tik visiški varguoliai. Gal pažiūrim kaip tokie dalykai yra daromi kokioj Suomijoj?

  • Remis says:

   Manau laikos nustotyi žiūrėti į kitų šalių sprendimus. Vilnius jau įrodė kad gali mąstyti sąvarankiškai ir daryti tai, kas labiausiai tinka miestui, taip kad kiti sektų mūsų pėdomis.

 8. Ddf says:

  Tai jis nori save pateisinti? Juokinga NY yra is viso kaip trecias pasaulis kas buvo tas zino.

 9. Arunas says:

  Nuvaziavo kaimietis i niujorka

 10. Laukite tęsinio says:

  New York nėra geras pvz bet kokiam Europos miestui, bet raudonosiui reikia pateisinti savo saikos nesugebėjimą efektyviai dirbti, gerų pvz reikia ieškoti arčiau, Suomija, Švediją, bet nusigrusta ne ten kur reikia yra samoningai, db bus daug padmirdusio piaro

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist