Miestas

Neturintys galimybės dirbti namuose kūrėjai kviečiami naudotis Vilniaus mokytojų namų auditorijomis

„Namie trūksta erdvės – Mokytojų namai Tau padės. Visas mūsų pasaulis sumažėjo iki vieno namų ūkio. Miegamasis virto darbo kambariu ar mokyklos klase. Virtuvėje vyksta nuotolinis baseino būrelis ar zoom konferencija. Kai kiekvienas šeimos narys okupuoja gyvenamąją erdvę savo reikmėms, sunku rasti ramų kampelį savo darbams ir kūrybai“, – sakoma  įstaigos pranešime spaudai.

„Kultūros ir švietimo centras Vilniaus mokytojų namai, suprasdami kūrybinės ir švietimo bendruomenės iššūkius ir palaikydami Vilniaus mero institucinių erdvių dalinimosi iniciatyvą, atveria savo auditorijas vilniečių bendruomenei. Nuo kovo 22 d., kol kultūra vis dar reziduoja virtualioje erdvėje, kviečiame ateiti į mūsų namus ir atrasti saugią, ramią darbo vietą“,  – kviečia Vilniaus mokytojų namų direktorė Zita Zenobija Žepnickienė.

Rašykite disertacijas ar referatus, kurkite knygas, veskite nuotolines pamokas ar paskaitas, programuokite, redaguokite ar tiesiog skaitykite. Dirbkite, gilinkitės, kurkite ir galbūt geresniais laikais tose pačiose auditorijose, jau pilnose žiūrovų ir klausytojų, jūs pristatysite savo knygą, atidarysite parodą, pristatysite savo išradimą ar skaitysite įdomią paskaitą, o mes tyliai džiaugsimės, kad esame kažkiek prie to prisidėję.

 

Vilniaus mokytojų namų auditorijos saugiam darbui ir kūrybai bus atvertos nuo šiandien, kovo 22 d., kiekvieną darbo dieną nuo 9 iki 18 valandos. Čia rasite saugią ir ramią darbo vietą, spartų WIFI ir erdves atitinkančias visus saugumo reikalavimus. Norintiems rezervuoti auditorijas būtina užpildyti registracijos anketą: https://forms.gle/zWqTwYFLBBxbp4ES6 

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
4 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button