Miestas

Nebelikus teisinio ginčo, teismas nutraukė administracinę bylą Vilniaus miesto merui

Pernai Vilniaus apygardos administracinis teismas gavo pareiškėjų Vilniaus miesto tarybos narių Artūro Zuoko, Žilvino Šilgalio ir Vydūno Sadausko skundą atsakovui Vilniaus miesto savivaldybės merui Remigijui Šimašiui prašydami įpareigoti Vilniaus miesto savivaldybės merą įtraukti į sekančią Vilniaus miesto savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkę tarybos sprendimo projektą „Dėl Povilo Poderskio atleidimo iš Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų“.

2021 m. liepos 30 d. teisme gautas pareiškėjų A. Zuoko, Ž. Šilgalio ir V. Sadausko prašymas dėl skundo atsisakymo, kuriame nurodė, kad bylos nagrinėjimo metu buvo priimti reikšmingi Vietos savivaldos įstatymo pakeitimai, kurie iš esmės įvedė paprastos balsų daugumos reikalavimą tarybos nariams savarankiškai reiškiant reikalavimą dėl nepasitikėjimo administracijos direktoriumi.

Taip pat pareiškėjai pažymėjo, kad Vilniaus miesto savivaldybės taryba 2021 m. kovo 10 d. atleido P. Poderskį iš Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų savo noru. Dėl šių priežasčių ginčas šioje byloje tapo nebeaktualus ir iš esmės negalimas, todėl pareiškėjai atsisako skundo ir prašo administracinę bylą nutraukti.

 

Teismas patenkino pareiškėjų prašymą ir administracinę bylą nutraukė.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
8 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
zigmus
zigmus
8 mėnesius

Apie ką byla? Reiškė reikalavimą dėl nepasitikėjimo administracijos direktoriumi? Išvertė Poderskį? A ką negero padarė?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button