Miestas

Naujininkuose atidarytas unikalus Aviatorių skveras su „Triumfuojančiu buliumi“

„Avia Solutions Group“, pirmaujanti aviacijos paslaugas teikiančių įmonių grupė, iškilmingos ceremonijos metu atidarė Aviatorių skverą ir atskleidė jo bei visos grupės simboliu tapusį „Triumfuojantį bulių“.

Vilniuje esantis Aviatorių skveras yra vienas iš pagrindinių traukos centrų „AeroCity“ miestelyje – moderniame aviacijos kompanijų klasteryje, vienijančiame aviacijos profesionalus, entuziastus ir visuomenę. Skveras iškilo šalia vieno iš grupės paslaugų centrų ir simbolizuoja atveriamas duris į sparčiai kylantį „AeroCity“ miestelį ir visą aviacijos industriją.

Pagrindinis aikštės akcentas neabejotinai yra didžiulis bulius. „Triumfuojantis bulius“ yra „Avia Solutions Group“ atsidavimo visai aviacijos pramonei įrodymas. Didžiausia pasaulyje bronzinė buliaus skulptūra simbolizuoja aviacijos pramonės bei pačios įmonių grupės sugebėjimą užtikrintai pasitikti ir įveikti iškilusius iššūkius.

 

Jonas Janukėnas, „Avia Solutions Group“ direktorius, pakomentavo grupės simbolio svarbą: „Norint pasiekti tokius įspūdingus tikslus, reikia didžiulės geležinės narsos ir ryžto. Naujoji skulptūra tampa tokio įkvėpimo ir padrąsinimo simboliu. Pastaraisiais metais, aviacijos rinkai susidūrus su išties sudėtingu periodu, naujoji bronzinė skulptūra įprasmina gebėjimą atsilaikyti prieš verslą užklumpančias negandas ir išlikti nepalaužiamiems jų akivaizdoje. Aviacijos ir „Avia Solutions Group“ gebėjimas atsitiesti ir pademonstruoti atsparumą – akivaizdus triumfo įrodymas.“

Skveras atidarytas netoliese šiuo metu kylančio „AeroCity Tech Valley“ – projekto, skirto suvienyti talentingiausius IT specialistus ir įmones modernizuojant ir skaitmeninant aviacijos industriją. Naujasis meno kūrinys ir pats skveras tampa įkvepiančiu traukos tašku tiek vilniečiams, tiek miesto svečiams. Pasak legendos, bronzinio buliaus palietimas gali suteikti emocinės ir fizinės stiprybės, o siekiantiems įsikrauti finansinės sėkmės – rekomenduojama patrinti būtent buliaus nosį.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
46 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
24 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Aviatorius
Aviatorius
1 mėnesį

Beskonybė

Vytoox
Vytoox
1 mėnesį

Daug bazaro, bet niex nuorodos į gmaps neįdeda

Pamaciau
Pamaciau
1 mėnesį
Atsakinėti į  Vytoox

Adresas duotas, sunku ivest i gmapsa?

Andrius
Andrius
1 mėnesį

O kas skulptorius? kur skulpturos autorius?

Tomas
Tomas
1 mėnesį
Atsakinėti į  Andrius

Tikriausiai atlikta iš masiškai liejamų formų. Ganėtinai dažna praktika pirkti skulptūras iš alibaba ar panašaus katalogo jeigu nėra lėšų/tradicijų remti vietinius skulptorius.

Paskutinį kartą redaguota 1 mėnesį (Tomas)
Remi
Remi
1 mėnesį

Traukos centras? O kur sustoti? Visur užtvarai, privati valda…

Vilnietis
Vilnietis
1 mėnesį

Visada tas rajonas vadinosi Kirtimai . Naujininkai arciau centro

Naujininkietis
Naujininkietis
1 mėnesį
Atsakinėti į  Vilnietis

Google Maps net rodo kad ten beveik Naujininku centras. Tai koki sua varai? Kirtimuose tik snioti gali

Vilnietis
Vilnietis
1 mėnesį
Atsakinėti į  Naujininkietis

Ka tu cia kaimieti nusisneki? Atvaziavo kaimas i miesta ir pradeda pagal googles gyventi 🙂

Vilnietis
Vilnietis
1 mėnesį
Atsakinėti į  Naujininkietis

Kaimieti, bent jau i wikipedija pasiziurek, jei nesigaudai. Pasiziurek i bet kuri anksciau isleista Vilniaus zemelapi .Net nezinau ar imanoma tau apskritai padeti 🙂

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button