Miestas

Nacionalinio operos ir baleto teatro aikštė sunkiai atpažįstama

Nacionalinio operos ir baleto teatro aikštės ir fontano atkūrimo darbai įgauna pagreitį. Jei ne rekonstrukciją vykdančios įmonės statybvietę dengianti tvora, praeiviams ši vieta primintų mūšio lauko apkasus.

Pasak ilgametės fontanus įrenginėjančios ir prižiūrinčios įmonės „Poolservice.LT“ direktoriaus Mantvydo Šakalio, unikalios Vilniaus vietos rekonstrukcijos eiga kol kas vyksta pagal planą ir didelių trikdžių naujojo fontano atgimimui nėra.

„Šiuo metu, kol nesulaukėme didelių šalčių, vyksta betono konstrukcijų armavimas, betonavimas ir hidroizoliavimo procedūros. Vaizdas, iš tiesų, ne pats gražiausias, aikštelė primena karo zoną, kurioje dieną iš dienos triukšmaudami darbo įrankiais pluša statybininkai“, – atkreipia dėmesį rangovas.

 

Pasak M. Šakalio, šio fontano rekonstravimo pabaigos laukia visa Lietuva. „Be abejo, dirbame su didele atsakomybe, juk tai legendinė, sentimentus kone kiekvienam kelianti Vilniaus puošmena, kuriai bus suteiktas naujas veidas“, – pažymi įmonės vadovas.

Jo teigimu, Nacionalinio operos ir baleto teatro aikštės fontanas jau 2019 metų sezono pradžioje turėtų nustebinti savo modernumu, bet tuo pačiu ir išlaikyti sąsają su šios vietos istorija. „Čia bus įrengta ne tik šiuolaikinė vandens valymo – filtravimo ir dezinfekcijos sistema, kuri užtikrins tinkamą vandens kokybę, nauji purkštukai ir siurbliai, bet ir įspūdingas povandeninis spalvas keičiantis apšvietimas. Švies ir baseinas, ir vandens kriokliai!“, – pristatydamas projektą, džiaugiasi vadovas.

Įmonės direktorius taip pat pabrėžia, kad aikštę Vilniaus gatvėje pagyvins ne tik fontanas, bet ir naujos granito plokštės. „Nėra abejonių, kad tai taps dar viena svarbia vilniečių ir sostinės svečių pamėgta susibūrimo vieta“, – konstatuoja „Poolservice.LT“ atstovas.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button