Miestas

Mieste vėl liūtis

11:15 val. prasidėjo liūtis. Į problemines vietas jau siunčiama Grinda ekipažai dar prieš prasidedant liūties pikui. Sostinės avarinės tarnybos darbuotojai stebės situaciją, valys beužsikemšančius lietaus nuotekų surinkimo trapus ir, reikalui esant, nukreips eismą per neužtvindytas gatves. Sieksime, kad nė viena mašina nepaskęstų, tačiau tikimės ir vairuotojų sąmoningumo. Jeigu vis dėl to atsitiktų taip, kad apsemtose vietos užstrigtų automobiliai, budintys ekipažai padės juos ištraukti.

Taip pat norime priminti, kad per tokias liūtis dažnai virsta ar lūžta medžiai, tai mūsų budintys ekipažai pasiruošę operatyviai pašalinti kliūtis nuo važiuojamosios kelio dalies. Taip pat primenu, kad kiekvienos liūties metu beveik visada būna medžių užvirtusių ant automobilių, tai rekomenduojame transporto priemonių nestatyti po medžiais.

Taip pat rekomenduojame ir patiems gyventojams atkreipti dėmesį, ar jų gyvenamose teritorijose nėra lapais, žolėmis ar smėliu užnešti lietvamzdžiai ir lietaus surinkimo angos. Jeigu yra galimybė išvalykite juos.

 

11:20 val. Vilniaus miesto savivaldybė informuoja: Per liūtį aplenkite sunkiai išvažiuojamas atkarpas: Geležinio Vilko ties Edukologijos universitetu, T. Narbuto ir Sėlių gatvių sankirtą ties prekybos centru „Panorama“, Žalgirio gatvę ties Giedraičių g., P. Vileišio gatvę, Laisvės pr. ir Rygos gatvių sankirtą, Kareivių bei Žirmūnų g. sankirtą, venkite važiuoti Vakariniu aplinkkeliu.

11:45 val. Fiksuojama išplova Dzūkų g., smėlis ant važiuojamosios kelio dalis.

11:50 val. Geležinio vilko gatvė po Edukologijos universiteto viaduku išvažiuojama abiem kryptimis.

 

12:00 val. T.Narbuto g. eismas dar vyksta, tačiau vietoje esantys Grinda ekipažai stebi situaciją ir yra pasiruošę nukreipti eismą Sėlių ir Stirnų g.

12:05 val.  Eismo situacija mieste – gera, gatvės pravažiuojamos. Viešojo transporto eismas vyksta įprasta tvarka.

12:10 val. Pranešimas apie išplovas S. Batoro g. žemiau degalinės, Anapilio ir Rokantiškių g. Kiekvieno didesnio lietaus atveju paplauti kelkraščiai čia užneša važiuojamąją kelio dalį, tad važiuojant šiomis gatvėmis, būna slidu.

 

12:20 val. Vilkpėdėje užtvindytas Savanorių pr. po Tūkstantmečio žiedu. Eismas nukreipiamas Tūkstantmečio žiedu (per viršų).

12:30 val. Nustojo lyti.

12:45 val. Pradėjo vėl lyti

 

13:00 val. Į problemines vietas tik prasidėjus lietui vėl buvo išsiųsti “Grinda” ekipažai. Sostinės avarinės tarnybos darbuotojai stebi situaciją, valo beužsikemšančius lietaus nuotekų surinkimo trapus ir, reikalui esant, nukreipia eismą per neužtvindytas gatves. Sieksime, kad nė viena mašina nepaskęstų, tačiau tikimės ir vairuotojų sąmoningumo. Jeigu vis dėl to atsitiktų taip, kad apsemtose vietos užstrigtų automobiliai, budintys ekipažai padės juos ištraukti. Kol kas apsemtų automobilių neturime, tvinsta tik Savanorių prospektas po Tūkstantmečio žiedu, eismas nukreipiamas jo viršumi.

Nuo liūties pradžios sostinės avarinė tarnyba sulaukė per 30 pranešimų: apie tai, kad mieste yra 8 nedidelės įgriuvos, 4 išplovos, 4 nuvirtę medžiai ne važiuojamoje dalyje, informaciją gavome apie 4 atvirus šulinius.

13:25 val. Didelės išplovos Kojelavičiaus gatvėje virš Nakvynės namų.

 

13:30 val. Eismo situacija mieste – nebloga, Savanorių pr. po Tūkstantmečio g. žiedu – jau pravažiuojamas. Kai kur mieste susidarė nežymios spūstys. Tuo tarpu viešasis transportas važiuoja įprasta tvarka.

13:40 val. Verkių g., kur ties vienuolynu paplautas gruntas, vanduo bėga kelio paviršiumi.

13:50 val. Paribio g. smėliu užnešta važiuojamoji kelio dalis. Slidu.

15:30 val. Per kelias valandas šiandien dieną vykusią liūtį sostinės avarinės tarnybos telefonu 1355 iki 14 val. 50 min. buvo pranešta apie 52 įvykius Vilniaus mieste:
• Išplovos – 4
• Įgriuvos – 12
• Užneštos lietaus kanalizacijos grotelės – 20
• Išplauti kelkraščiai – 2
• Nuvirtę medžiai – 8
• Duobė – 3
• Išmušti šulinių dangčiai – 3
• Apsemtos gatvės – 2

Daugiau nei pusė avarinių situacijų yra lokalizuota arba likviduota.

Sinoptikė: liūtis turėtų prasidėti jau vidurdienį

Jei patekote į liūtį, dalinkitės informacija ir nuotraukomis su MadeinVilnius.lt redakcija: [email protected]

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button