Miestas

Mero patarėjas siūlo „referendumą” dėl rusų ambasados sklypo

Mero patarėjas, Karolis Žukauskas, siūlo užimti Rusijos Federacijos ambasadą Vilniuje. Mintimi surengti referendumą jis pasidalino savo feisbuko paskyroje.

Ambasadų sklypai Vilniuje priklauso toms šalims. Štai mero patarėju ir kilo mintis, atiduoti sklypus Lietuvai tokiu pačiu būdu, kaip ruošiamasi prijungti okupuotas Ukrainos teritorijas prie Rusijos – referendumu.

„Kaip matyti, tvora sąžiningai pastatyta ant sklypo ribos, bet yra vietų, kur prisiglaudęs prie tvoros, pusę kojos įkišęs techniškai tu jau gali būti mordoro lankytojas. O jei toje vietoje dar atsiranda balsadėžė, o jei dar kažkas visiems tokiems lankytojams, kurie parodo pasus (mes gi teisinė valstybė, referendumus irgi tvarkingai organizuojame), suteikia balsavimo biuletenį, ir jei tokių prisispaudusių prie tvoros koks pusšimtis prasisuka per tris referendumo dienas – jau turbūt ir viršijam skaičių tų žiurkių, kurios vis dar nepabėgo iš to skęstančio pastato”, – tokia idėja Karolis Žukauskas pasidalino viešai savo feisbuko profilyje.

 

Biuletenyje atsirastų tik vienas klausimas, siūlantis nuo konkrečios datos prijungti Rusijos Federacijos ambasadą Vilniuje Ukrainos Didvyrių g. 2 prie Lietuvos Respublikos teritorijos. Anot mero patarėjo, galima būtų pateikti 2 atsakymus: „taip” ir „ne”.

Aišku tai yra tik idėja, bet, kaip sako pats K. Žukauskas, „juk nuo idėjos viskas ir gimsta”. Savo įrašą jis pabaigė žaismingu pasiūlymu surengti kiaušinių karą, jeigu kažkas bandys kėsintis į Lietuvos suverenumą.

„O po to jau pagrasinam, kad visus, kurie bandys kėsintis į Lietuvos suverenumą, užmėtysim kiaušiniais (pagalvojau, kad reikia kokio realesnio grasinimo, nei putiniškas „будем защищать себя ядерным оружием”), – pajuokavo K. Žukauskas, pridurdamas, kad jis mielai sudalyvautų ir referendume, ir kiaušinių kare. MadeinVilnius.lt redakcija primena, kad vadinamuosiose Luhansko ir Donecko „liaudies respublikose” rugsėjo 23-27 dienomis vyks „referendumai” dėl prisijungimo prie Rusijos Federacijos. Kalbama ir apie tai, kad ketinama surengti ir referendumą Zaporožės srityje.

 
MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
60 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
1 Komentaras
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Jonas
Jonas
6 dienas (-ų)

Ne geriau daryti referenduma taip vadinamo “Kaliningrado srities” prijungimo prie Lietuvos?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button