Miestas

Meras ieško vilniečio, kuris kadaise nelegaliai sodindavo medelius

Meras Remigijus Šimašius šeštadienio rytą socialinėje erdvėje pasidalino žinute apie paiešką žmogaus, kuris kadaise naktimis paslapčia ir nelegaliai Vilniuje sodindavo medelius.

„Po savaitėlės – kovo 20-ąją yra Pasaulinė Žemės diena. Mes ją švęsime padėkodami tiems vilniečiams, kurie savo rankomis, protu ir širdimi puošia mums brangiausią žemės kampelį – Vilnių. Puošia sodindami medžius, krūmus, gėles, prižiūrėdami želdynus. Kartais tai darydami prieš nusistovėjusias taisykles ir srovę.

Tačiau turiu vieną klausimą visiems jums. Esu girdėjęs apie vyrą (net nežinau tikrą ar miesto legendą, vieną ar su komanda), kuris kadaise naktimis paslapčia nelegaliai sodindavo Vilniuje medelius. Jį gaudydavo, lyg ir nepagavo. O tie medžiai šiandien mus džiugina jau gerokai paaugę.

 

Šiandien slėptis medelius sodinant nebereikia. Atvirkščiai – netrukus pasidalinsime instrukcijomis, kur ir kaip kviečiame sodinti ir taip prisidėti prie dar jaukesnio ir žalesnio Vilniaus kūrimo. Vis dėlto šiam žmogui (ar komandai) labai norėčiau miestiečių vardu padėkoti.

Bet kur jis? Ar jis (arba jie) yra toks? Jei padėsit surasti, būsiu labai dėkingas ir visų vardu galėsim padėkoti bei pagerbti“, – rašo meras Remigijus Šimašius.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
272 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
24 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vidmantas

Laba diena, – ir aš buvau vienas tų sodintojų, apsodinau Vanaginės sodų 3-ąją gatvę beržais, ąžuoliukais, gluosniais svyruokliais, klevais, pušelėmis, eglutėmis, šermukšniais, pjaudavau žolę pakelėj su dalgiu, kad pakiltų savaiminiai ąžuoliukai, kas metai fotografuodavau kaip mano medžiai kyla aukštyn. Pusę visų medžių iškirto namų statytojai, man nepavyko jų išsaugoti, nors skambinau ir prašiau padėti savivaldybės augalų apsaugos skyriaus. Bet pusė jų išliko! Medžiai kaip ir žmonės turi savo likimus. Per 25 metus pirmieji du beržai dangų remia! Ir varnėnai dar peri, jau gal parskrido. Būtų dar buvusi nuostabi ąžuolų giraitė pagal Molėtų plentą, jei ne komercinės statybos. Nuvažiuokite į Vanaginės… Skaityti daugiau

Mindaugas

Joks medžių sodintojas ir mylėtojas šitam merui rankos tikrai nespaus. Medkirtys su gerai pagąlastu kirviu ieško medžių sodintojo! Cinizmo viršūnė!

Alina

aga,pasakyk tai nubaus ta zmogeli…jei ne zmones Gabijos gatve visai plika butu…sodino,puoselejo…o dabar grazu ziureti…pausciai ciulba..veveres laksto…

Apsijuoke kvailys

Ieško to, kurį pats užblokavo, kai žmogus suvatre *, geriau tu * gėjų klubą 40 ame aukšte, tai bus paskutinis geras projektas magiskajame vilniuje

Vytautas

Eilinis pigus populisto piaras ir pasiteisinimas dėl mieste pjaunamų medžių?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button