Miestas

Komunikacijos fakulteto medijų centras pavadintas Skirmanto Valiulio vardu

Gegužės 8 d. vykstančių žurnalistų dienų leŽuDi metu Komunikacijos fakulteto medijų centrui suteiktas Skirmanto Valiulio vardas.

Skirmantas Valiulis (1938–2011) buvo fotografijos, televizijos ir kino kritikas, Vilniaus universiteto žurnalistikos katedros ir instituto dėstytojas. Jis labai plačiai analizavo medijas ir, pasak prof. dr. Žygimanto Pečiulio, buvo tikras medijų guru. Ypač daug laiko S. Valiulis praleisdavo tuometiniame Žurnalistikos institute, daug dėmesio skyrė studentams. Būtent dėl tokio atsidavimo savo darbui ir Komunikacijos fakultetui buvo nuspręsta Komunikacijos fakulteto medijų centrą pavadinti jo vardu.

Vardo suteikimo šventėje dalyvavo universiteto bendruomenės nariai, S. Valiulio šeima, draugai, buvę studentai. Prisiminimais apie visų mylimą S. Valiulį dalijosi dukra Skirmantė Valiulytė, kuri kalbėjo apie jį ne tik kaip apie puikų žmogų, bet ir kaip apie nuostabų tėvą. Gerų žodžių apie S. Valiulį nestokojo ir buvusi studentė, menotyrininkė, „Skalvijos“ kino centro darbuotoja Sonata Žalneravičiūtė bei kita buvusi studentė Ada Paukštytė, kuri sakė esanti labai laiminga savo kelyje sutikusi tokį autoritetingą žmogų. Auditorijos juoką sukėlė ir linksmos istorijos iš prisiminimų apie S. Valiulį, kuriomis dalijosi jo kolega ir bičiulis Stanislovas Žvirgždas, gražiais žodžiais šviesaus atminimo asmenybę prisiminė ir prof. dr. Žygintas Pečiulis.

 

Renginyje netrūko gerų emocijų, kadangi visi S. Valiulį prisimena su šypsena. Dar geresnę nuotaiką sukūrė muzikinė grupė „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“. Jų atliekama muzika išjudino auditoriją, o pats S. Valiulis patenkintas žvelgė iš fotografijos, kuri kabėjo ant Komunikacijos fakulteto Skirmanto Valiulio medijų centro kiemelio sienos.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
1 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button