Kiemuose ketinama įrengti 100 „žaliųjų salelių“, vienos kaina – 6,5 tūkst eurų

Komentarai 8

 1. Ragana says:

  Juk gi nebus, kad medžiai būtų išpjauti ir vejos skalda užpiltos?

 2. Ignas says:

  Atsiprašau, bet netikęs, neįdomus projektas neturi būt taip masiškai kartojamas. NEGI nėra fantazijos padaryti bent 3-5 modelius?

 3. kestutis says:

  …dar idomiau,nuotr.ženklas “zona be dumu” o šalia…šiukšliadeže pastatyta sigaretems užgesint:) ka ten,pavalgyt susirinkt..kas namu neturi ar kaip?:))

 4. Architektas says:

  Vienas primityvus pigus projektas, visuose nustekentuose sovietiniuose rajonuose, sovietiniu principu, geriau pakeiskit kreivus pėsčiųjų takus, tai žmonėms mažiau traumų bus

 5. kestutis says:

  nemoki Šimašiau miesto tvarkyt-nemoki:(buvo Zuokas meru,irenginejo aut.parkavimo vietas,genejo medzius ir pan.o pats,svaistai miesto pinigus kažkomioms tai bisietkems kai reiktia medzius gal nugeneti ir šaligatvius naujus iškloti kiemuose…tupime tuose miegamuosiuose rajonuose kaip šiukšlynuose ir džiunglese…:/

  • Hesburgeris says:

   Tu gal is Naujininku ar Paneriu, kad nematai pokyciu, o kledara visada bus negalinciu pasistatyti. Papasakok, mielasis, kur Zuokas tuos tavo parkingus irenge? Dabar veikia kaimynijų programa gali gyventojai įsirengti ir dar paramą tam gauti. Kur tau medžiai nenugenėti? Kaip tik pastovus konflikas su žaliaisiais, dėl didelio masto genėjimo. Zuokas tik Gedimino kalną iškirto (pasekoje – nuošliaužos) ir Neries pakrantėse tuopas.
   Per pastaruosius 5 metus mikrorajonai gerokai atsigavo daug kur jau įrengti skverai, Lazdynai, Žirmūnai, Karoliniškės turi atnaujintus pėsčiųjų ir dviračių takus, dar kitur įrenginėjami, pagaliau dviračių taku gali kažkur nuvažiuoti. Tvarkomi ne vienas parkas rajonuose. Kalbant apie medžius pagaliau “tuščios atkarpos palei kelius pagaliau užpildomos.

 6. swefsergd says:

  Projektavo turbūt vėl tie užkalkėję iš ‘Vilniaus Projekto’?

 7. kvailas sprendimas says:

  geriau saligatvius prie Stoties sutvarkytu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar iš Lietuvos oro uostų brangu skristi atostogauti?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist