Miestas

Kas taps Vilniaus meru ir savivaldybės tarybos nariais? (balsavimo rezultatai)

Kovo 3 d., sekmadienį, įvyko savivaldos rinkimai. Šiuo metu visose apylinkėse yra skaičiuojami biuleteniai.

Vilniaus mieste rinkimuose dalyvavo 48,08 proc. rinkėjų.

Vilniaus mero rinkimų rezultatai (151 iš 151 apylinkės)

[chart id=”52112″]

Duomenys atnaujinti: 08:50 val.

 

Vilniaus miesto savivaldybės tarybos rinkimų rezultatai (151 iš 151 apylinkės)

[chart id=”52119″]

*VRK – Visuomeninis rinkimų komitetas.

Naujausia informacija:

08:30 val. Rezultatai iš visų 151 apylinkių: Vilniaus mero rinkimų antrame ture susirungs buvęs ir dabartinis sostinės vadovai – Remigijus Šimašius ir Artūras Zuokas.

 

R. Šimašiaus rinkimų komitetas laimėjo pagal gaunamų mandatų savivaldybės taryboje skaičių: jiems atiteks 17 mandatų 51 vietos savivaldybės taryboje.

07:00 val. Vilniaus mero rinkimuose sekmadienį pirmauja buvęs ir dabartinis sostinės vadovai Remigijus Šimašius ir Artūras Zuokas – jie turėtų susitikti po dviejų savaičių vyksiančiame antrajame ture.

Suskaičiavus duomenis iš daugelio rinkimų apylinkių, R. Šimašius gavo 37,28 proc. balsų, o A. Zuokas – 22,70 procento.

 

R. Šimašiaus rinkimų komitetas pirmauja ir pagal gaunamų mandatų savivaldybės taryboje skaičių. Šiuo metu jie galėtų tikėtis 17 mandatų 51 vietos savivaldybės taryboje. (BNS)

01:20 val. Artūras Zuokas apie antrąjį turą: turiu iš ko paimti balsus  (LRT.LT)

01:07 val. Vilniaus mero rinkimai – be netikėtumų: pirmauja R. Šimašius ir A. Zuokas (BNS)

 

00:43 val. Kandidatas į Vilniaus merus Remigijus Šimašius susirinkusiems palaikytojams ,,Piano Man“ bare, grojant „We are the champions“ dainai, teigė, kad laimėti tendencijos yra tikrai geros, o pasibaigus šventei, jau pirmadienį, eis į derybas su koalicijomis.

,,Aš noriu pasidžiaugti nors pradžia, bet ką mes matome iš Vyriausiosios rinkimų komisijos puslapio, yra labai gera tendencija, tai yra tai, ko mes siekėme ir norėjome, ir aš tikrai tikiu, kad ta tendencija išliks iki galo ir kad rytą mes švęsime puikią ir tvirtą pergalę. Eisime derėtis su koalicijomis. Žinoma, yra dar dvi savaitės, bet svarbu, kad ne tik būtų didžiausia frakcija savivaldybėje, bet kad ir darbas būtų. Yra laikas mąstyti, yra laikas dirbti. Yra laikas švęsti, tai šiandien yra laikas švęsti“, – sakė R. Šimašius. (ELTA)

00:10 val. Politologė: savivaldos rinkimai rodo, kad žmonės renkasi tęstinumą, o ne naujoves. (ELTA)

 

23:49 val. Rezultatai iš 9 apylinkių: Pirmauja Remigijus Šimašius į antrą vietą grįžo Artūras Zuokas. Tarybos rinkimuose pirmauja R. Šimašiaus komitetas.

23:15 val. Atnaujinti rezultatai iš 4 apylinkių. Į antrą vietą pakilo Viktor USPASKICH. Pirmauja Remigijus Šimašius.

23:10 val. I. Šimonytė: savivaldos rinkimų rezultatai neturės įtakos prezidento rinkimams. (ELTA)

22:50 val. Pirmieji rezultatai. Laimi Remigijus Šimašius 29.97%.

22:40 val. Vilniaus mero posto siekianti LLRA- KŠS atstovė Vilniaus vicemerė Edita Tamošiūnaitė tikisi palankių rezultatų.

„Tikrai manau, kad mano šansai yra nemaži. Laukiame teigiamų rezultatų“, – vertindama pradinius rinkimų rezultatus sakė E. Tamošiūnaitė. (ELTA)

22:10 val. Kandidatas į Vilniaus merus Artūras Zuokas yra įsitikinęs, kad pateks į antrą rinkimų turą ir teigia jau esąs suplanavęs apsigyvendinimą sostinės mikrorajonuose bei pamėginsiąs tapti visų vilniečių kaimynu visuose sostinės rajonuose.

„Patekęs į antrą turą toliau bendrausiu su rinkėjais, jau turiu suplanavęs apsigyvendinimą skirtinguose Vilniaus rajonuose ir seniūnijose, tai ir toliau būsiu vilniečių kaimynu. Atsiras ir darbinių vizitų, norėtųsi susitikti ir su Vyriausybės atstovais, realiai pažiūrėti į miesto situaciją “, – sakė A. Zuokas. (ELTA)

22:00 val. Stringa Vyriausiosios rinkimų komisijos tinklalapio veikla. Stringa naujausių rezultatų pateikimas.

21:58 val. Vilniaus miesto meras ir kandidatas į mero postą Remigijus Šimašius sako, kad jeigu jis taps savivaldybės vadovu antrą kadenciją, sutarimas dėl sklandaus nacionalinio stadiono projekto įgyvendinimo bus vienas svarbiausių kriterijų formuojant koaliciją miesto taryboje.

„Niekas nesikeičia, viskas sutarta su premjeru, viskas suderėta, einame ir statome stadioną. Tai bus vienas iš kertinių akmenų derantis dėl koalicijos, kuris nulems, ar galima su tomis partijomis ar judėjimais šnekėti, ar ne. Aš turiu sąrašą keleto punktų, ką reikia išsaugoti ir ką naujai padaryti, kuris lems, kaip mes galime sulipdyti tą koaliciją, susitarti. Nes judėti reikia toliau labai smarkiai ir netgi sparčiau, nei iki šiol“, – LRT televizijos studijoje rinkimams skirtoje laidoje sekmadienio vakarą sakė R. Šimašius. (ELTA)

21:46 val. Kandidatas į Vilniaus miesto merus Artūras Zuokas sekmadienio vakarą kalbėdamas su žurnalistais buvo nusiteikęs linksmai, juokavo ir save vadino būsimu Vilniaus meru.  (LRT.LT)

21:40 val. Perrinkimo antrai kadencijai siekiantis dabartinis Vilniaus meras Remigijus Šimašius pasirodė rinkimų štabe. Visuomeninio rinkimų komiteto „Už Vilnių, kuriuo didžiuojamės!“ vedlys buvo puikios nuotaikos bei susirinkusiems žurnalistams teigė, kad rinkimuose tikisi pergalės, tačiau pripažino, kad jos naivu tikėtis pirmajame rinkimų ture. (LRT.LT)

21:38 val. Vilniaus mero posto siekiantis Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatas Dainius Kreivys įsitikinęs, kad sekmadienį jo kova dėl sostinės vadovo posto nesibaigs. „Prastas karys, kuris nenori būti generolu“, – paklaustas, ar tikisi pergalės, sakė D. Kreivys. (LRT.LT)

21:35 val. „Valstiečių“ kandidatas į Vilniaus merus Virginijus Sinkevičius sako, kad pasibaigus savivaldos rinkimams istorinis dalykas būtų turėti frakciją Vilniaus savivaldybėje. 

„Istorinis dalykas būtų turėti frakciją. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga niekados neturėjo frakcijos Vilniaus miesto savivaldybėje, todėl tai būtų tikrai didelis žingsnis į priekį, kur, manau, mes galėtume daug aktyviau įsilieti į Vilniaus miesto valdymą“, – sekmadienį kalbėjo V. Sinkevičius. (ELTA)

21:30 val. Pirmųjų rezultatų iš Vilniaus miesto apylinkių dar nėra.

21:10 val. Vilniaus miestas kasmet praranda milijonus eurų dėl to, kad nuolaidžiauja dėl komercinės žemės mokesčio, tarsi būtų dykuma, sako Vilniaus mero posto siekiantis Virginijus Sinkevičius.

„Vilniaus mieste komercinės žemės mokestis yra vienas mažiausių Lietuvoje. Aš suprasčiau, jeigu Vilnius būtų dykuma, kur neateina nei investicijos, nevyksta jokia nekilnojamojo turto plėtra. Vis dėlto tai yra Lietuvos ekonomikos garvežys, ir neatleistina, kad Vilnius kasmet praranda per 20 mln. pajamų, o vėliau mes girdime iš 24-to aukšto (savivaldybės. – ELTA) virkavimus, kad negalima įgyvendinti vienų ar kitų projektų, nes trūksta biudžete lėšų“, – žurnalistams komentavo V. Sinkevičius. (ELTA)

20: 10 val. – Vilniaus mieste rinkimuose dalyvavo 48,08 proc. rinkėjų.

20:05 val. – Savivaldos rinkimuose dalyvavo 47,8 proc. rinkėjų – kiek daugiau nei per ankstesnius rinkimus, pranešė Vyriausioji rinkimų komisija.

Žemėlapiai sukurti UAB “HNIT-BALTIC” naudojant Esri ArcGIS Online technologiją.

Šaltinis: MadeinVilnius.lt, BNS, ELTA, LRT.LT

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button