K. Žukauskas: atnaujintos autobusų stoties galima tikėtis po 5 metų

Komentarai 4

 1. vilnietis L says:

  VIen jau kad atnaujinimo koncepcijoje nėra numatyta net stogai virš autobusų, keleivių ir dalies traukinių rodo kokio lygio nekompetencija tokių objektų projektavime. Keleviams turi būti numatyta puikūs susisiekimo ryšiai tarp skirtingų transporto rūšių, uždaros šildomos patalpos laukimui (autobusai, traukiniai ir keleiviai turi būti kaip minimum po stogu visą laiką įskaitant nepapuolimą po krituliais keičiant transporto rūšį) pro kurių langą matai saco transporto priemonę.

 2. Žinovas... says:

  Statys Pilaitėje stotį

 3. cha cha cha says:

  Nuolankus sikasiaus tarnas ziurkauskas pranesa, kad autobusu stoties pastata projektuos ne kas kitas, o mero meiluze, nors pastata kartu su traukiniu stotimi, pirmini varianta buvo pateike ir konkursa laimeje “Zaha Hadid”, bet kazkokiu mistiniu budu, savivaldybe nusprende autobusu stoties projekta perleisti sikasiaus meiluzei, nenustebciau, jei po keliu metu minetoji architektu kompanija isvis mes sita projekta, eiline sikasiaus ir kaimieciu gaujos afera Vilniuje

 4. Čia kam ta stotis says:

  Kas važiuoja į Minską? Nes kitos kryptys tai Panevėžio, Molėtų ir Kauno ,tad ir stotys turėtų būti ties ivaziaviu į miestą tose kriptyse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, kad Vilniaus viešojo transporto bilietai būtų suskirstyti pagal zonas?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.