Miestas

Justiniškių „Šypsenų alėja“ pasipuošė margučių medžiais

Lopšelių-darželių, mokyklų bei kitų Justiniškėse veikiančių visuomeninių organizacijų neišgąsdino karantinas.  Į Justiniškių seniūnijos organizuojamą medelių puošimo akciją–konkursą įsitraukė per 250 įvairaus amžiaus dalyvių, 13 mokymo, ugdymo ir kitų Justiniškėse veikiančių įstaigų. Išradingai, su meile, vos per savaitę buvo sukurtos įvairaus dydžio velykinės dekoracijos, o jomis papuošti medeliai „Šypsenų alėjoje“.

„Esame labai laimingi ir maloniai nustebę, kad ši iniciatyva sulaukė tokio didelio justiniškiečių susidomėjimo ir įsitraukimo. Žmonės, matyt, tikrai pavargę nuo pandemijos, pilkumos ir išsiilgę gerų emocijų, įvairovės bei grožio elementų savo gyvenamoje aplinkoje greta namų. Jiems niekur nereikia važiuoti, saugiai ir patogiai    velykinių margučių dekoracijas jie gali apžiūrėti išėję pasivaikščioti“, – sako Justiniškių seniūnė Jurgita Kurminaitė-Želvienė.

Seniūnė džiaugiasi, kad Justiniškėse yra tiek daug aktyvių, gabių, kūrybingų žmonių. Savo meniniais gebėjimais dalinasi mokyklų bendruomenės, klubai, šeimos ir pavieniai daugiabučių gyventojai.  Pasak jos, tai jų visų nuopelnas, kad šiemet, Justiniškėse sukurta šventinė Šv. Velykų laukimo, pavasario prisikėlimo nuotaika.

 

Justiniškių seniunija nuoširdžiai dėkoja visiems, dovanojusiems savo laiką ir pastangas kuriant šiuos originalius darbelius. Tikimasi, kad velykinėmis rankų darbo dekoracijomis papuoštos alėjos grožio dvasia sušildys ir pradžiugins kiekvieno praeivio širdį.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
7 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button