Vilniaus miesto savivaldybė atveria atnaujintą Sietuvos progimnazijos stadioną. Daugiau nei 5 tūkst. kvadratinių metrų aikštynas nuo šiol bus prieinamas ne tik moksleiviams, bet ir visiems norintiems aktyviai leisti laiką.

Naujai įrengti lengvosios atletikos bėgimo takai užims 1400 kv. m, futbolo aikštė su dirbtinės žolės danga – 2500 kv. m. Likusi 1200 kv. m erdvė padalyta į dvi aikšteles – pirmoji skirta krepšinio treniruotėms, antroji – tinkliniui ir kvadratui. Taip pat įrengta šuoliaduobė su įsibėgėjimo takeliu.

Stadione įrengtas apšvietimas. Aikštyno išorinis perimetras aptvertas tvora. Tačiau savivaldybė ragina tvoros neišsigąsti – stadionas aptvertas siekiant užkirsti kelią judėjimui per stadioną ir užtikrinti netrukdomą veiklą pamokų metu. Tuo tarpu, po pamokų, stadionu galės naudotis ir aplinkiniai gyventojai.

„Noriu pabrėžti, kad visi atnaujinti stadionai yra atviri gyventojams. Žinoma, ugdymo procesas yra pirmoje vietoje, tačiau laisvu nuo pamokų metu čia gali sportuoti visi. Tuo tarpu, fiziniai barjerai yra skirti tam, kad išlaikytume stadiono dangas sveikas kuo ilgiau, kad apribotume kelio kirtimą per aikštyną tiek pėsčiomis, tiek ratuotomis priemonėmis, kad čia nebūtų šiukšlinama“, – sako Vilniaus miesto vicemeras Valdas Benkunskas.

Darbo dienomis nuo 8 iki 18 val. aikštyne bus organizuojamas ugdymo procesas. Rytais, 7-8 val., aikštyne galės sportuoti vilniečiai, o vakarais, 18-22 val., bei savaitgaliais nuo 8 iki 22 val. aikštynas bus skirtas „Active Vilnius“ nuomininkų ir bendruomenės reikmėms.

Stadionas atnaujintas už 311 tūkst. eurų. Visus pasiruošimo, dangų įrengimo ir įrangos montavimo darbus atliko UAB „Rolana“.

„Tam tikra prasme šis stadionas buvo eksperimentinis. Nors atnaujintos aikštelės – standartinės, eksperimentavome su rangovais. Pabandėme sutelkti visus darbus vienos įmonės rankose ir matome, kad toks sprendimas pasiteisino. Darbai atlikti greitai, kokybiškai ir gana pigiai“, – pažymi V. Benkunskas. Pasak jo, tokį modelį, kai visus su aikštyno remontu susijusius darbus atlieka vienas rangovas, bus svarstoma taikyti ir toliau.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

18 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kuris metų įvykis nusipelno 2023-ųjų metų geriausiojo/geriausiosios titulo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist