Ketvirtadienį Aplinkos apsaugos departamento (AAD) Vilniaus aplinkos apsaugos inspekcija kartu su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariatu, Valstybine darbo inspekcija (VDI) ir Valstybine mokesčių inspekcija (VMI) Vilniuje, Sandėlių gatvėje, atliko bendrą operaciją. 

Kaip skelbiama pranešime žiniasklaidai, atvykę aplinkosaugos pareigūnai nustatė, kad atliekos buvo galimai neteisėtai surenkamos ir tvarkomos.  

Patikrinimo metu policijos pareigūnai nustatė du asmenis, kaip įtariama, dirbančius nelegaliai. VDI Vilniaus teritorinis skyrius dėl minimų atvejų atliks tyrimus. 

Į Jungtinį operacijų centrą AAD kreipėsi vasario 22 d., atlikdamas tyrimą dėl neteisėto sąvartyno Vilniuje Sandėlių gatvėje, – po to, kai vasario 21 d. Vilniaus aplinkosaugininkai, tikrindami informaciją apie nelegaliai tvarkomas atliekas, surengė pasalą.

Dronu buvo nufilmuota, kaip sunkiasvorė transporto priemonė atgabena ir išpila mišrias statybines atliekas. Pareigūnai sustabdė atliekas išvertusį automobilį ir pradėjo tyrimą dėl aplinkos užteršimo didesniu nei 5 kub. metrų atliekų kiekiu. Buvo nuspręsta paimti transporto priemonę, kuria padarytas administracinis nusižengimas. Sunkiasvorė transporto priemonė buvo nugabenta į laikinąją saugojimo aikštelę. Atliekas atvežusiam ir išpylusiam automobilio vairuotojui surašytas administracinio nusižengimo protokolas.  

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

22 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar karinių pratybų metu Vilniuje turi būti skelbiama komendanto valanda?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist