Miestas

Nuo rudens dalyje Vilniaus – naujas atliekų vežėjas

Rugsėjo pirmąją nemažos dalies vilniečių laukia pokyčiai: Verkių ir Fabijoniškių seniūnijose, taip pat šiaurinėse Žirmūnų ir Šnipiškių seniūnijų dalyse rūpintis mišriomis komunalinėmis atliekomis (vietoje UAB „Ecoservice“) pradeda kitas vežėjas –  UAB „Ekonovus“. Pastarosios įmonės direktorius Romas Draskinis paaiškina, kodėl vyksta šis pasikeitimas ir ką jis reikš miestiečiams.  

 „Šie pokyčiai vyksta dėl to, kad miesto savivaldybei teko skelbti naują atliekų išvežimo konkursą. Prieš tai miestą aptarnavę du operatoriai (iš trijų) nutraukė sutartis motyvuodami tuo, kad nustatyta per maža jų paslaugų kaina. Sutarties savo aptarnaujamoje zonoje nenutraukėme tik mes. Mūsų įmonė taip pat dalyvavo ir naujame atliekų tvarkymo konkurse. Pagal mažiausios kainos rodiklį laimėjome vadinamą 1-ąją zoną ir pradedame ją aptarnauti nuo šių metų rugsėjo 1 d.“, – susiklosčiusią situaciją apžvelgia R. Draskinis.

Kaip detalizuoja jis, 1-ąją aptarnavimo zoną sudaro Verkių bei Fabijoniškių seniūnijos, taip pat šiaurinės Žirmūnų ir Šnipiškių seniūnijų dalys. Būtent šiose miesto dalyse gyventojai nuo rugsėjo pirmosios matys jau „Ekonovus“ darbuotojus bei jų techniką. Tiesa, iki rudens čia dar darbuosis senasis atliekų vežėjas.

 

„Pagrindiniai buvusio atliekų vežėjo įsipareigojimai yra pakeisti sulūžusius konteinerius, paskutinio apvažiavimo metu aptarnauti visas jam priklausančias atliekų surinkimo vietas ir sutvarkyti konteinerių aikšteles 5 metrų atstumu“, – sako R. Draskinis.

Nors paslaugų perdavimas bus įgyvendintas netrukus, gyventojai neturėtų pajusti nepatogumų. R. Draskinio teigimu, siekiant, kad viskas vyktų sklandžiai, buvo numatytas laikas, per kurį operatorius pasiruošė darbui minėtoje zonoje.

„Net atliekų išvežimo grafikai lieka tie patys, o, esant poreikiui, individualių valdų gyventojai galės užsisakyti ir papildomus išvežimus. Klientų aptarnavimo patogumui įsteigėme savo aptarnavimo centrą. Manome, kad tai padės dar operatyviau spręsti klientams iškylančius klausimus“, – pasakoja įmonės direktorius.

 

Kad vežėjas galėtų pilnai vykdyti savo įsipareigojimus ir laiku išvežti atliekas, daugiabučiuose gyvenantiems vilniečiams reikėtų atlaisvinti privažiavimus prie atliekų konteinerių, neužstatyti jų automobiliais. Atitinkamai privačių valdų gyventojai savo konteinerius turėtų prie kelio išstumti anksti ryte (ar net iš vakaro), kad atliekų surinkimas vyktų sklandžiai.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
11 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Kazyte
Kazyte
3 metus

Neaišku irgi kuom čia baigsis. Kad pabrangs tai faktas

Šiukšlintojas
Šiukšlintojas
3 metus
Atsakinėti į  Kazyte

Neteisinga, kai už šiukšlių išvežima moki pagal kvadratinius metrus.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button