Rugsėjo pirmąją nemažos dalies vilniečių laukia pokyčiai: Verkių ir Fabijoniškių seniūnijose, taip pat šiaurinėse Žirmūnų ir Šnipiškių seniūnijų dalyse rūpintis mišriomis komunalinėmis atliekomis (vietoje UAB „Ecoservice“) pradeda kitas vežėjas –  UAB „Ekonovus“. Pastarosios įmonės direktorius Romas Draskinis paaiškina, kodėl vyksta šis pasikeitimas ir ką jis reikš miestiečiams.  

 „Šie pokyčiai vyksta dėl to, kad miesto savivaldybei teko skelbti naują atliekų išvežimo konkursą. Prieš tai miestą aptarnavę du operatoriai (iš trijų) nutraukė sutartis motyvuodami tuo, kad nustatyta per maža jų paslaugų kaina. Sutarties savo aptarnaujamoje zonoje nenutraukėme tik mes. Mūsų įmonė taip pat dalyvavo ir naujame atliekų tvarkymo konkurse. Pagal mažiausios kainos rodiklį laimėjome vadinamą 1-ąją zoną ir pradedame ją aptarnauti nuo šių metų rugsėjo 1 d.“, – susiklosčiusią situaciją apžvelgia R. Draskinis.

Kaip detalizuoja jis, 1-ąją aptarnavimo zoną sudaro Verkių bei Fabijoniškių seniūnijos, taip pat šiaurinės Žirmūnų ir Šnipiškių seniūnijų dalys. Būtent šiose miesto dalyse gyventojai nuo rugsėjo pirmosios matys jau „Ekonovus“ darbuotojus bei jų techniką. Tiesa, iki rudens čia dar darbuosis senasis atliekų vežėjas.

„Pagrindiniai buvusio atliekų vežėjo įsipareigojimai yra pakeisti sulūžusius konteinerius, paskutinio apvažiavimo metu aptarnauti visas jam priklausančias atliekų surinkimo vietas ir sutvarkyti konteinerių aikšteles 5 metrų atstumu“, – sako R. Draskinis.

Nors paslaugų perdavimas bus įgyvendintas netrukus, gyventojai neturėtų pajusti nepatogumų. R. Draskinio teigimu, siekiant, kad viskas vyktų sklandžiai, buvo numatytas laikas, per kurį operatorius pasiruošė darbui minėtoje zonoje.

„Net atliekų išvežimo grafikai lieka tie patys, o, esant poreikiui, individualių valdų gyventojai galės užsisakyti ir papildomus išvežimus. Klientų aptarnavimo patogumui įsteigėme savo aptarnavimo centrą. Manome, kad tai padės dar operatyviau spręsti klientams iškylančius klausimus“, – pasakoja įmonės direktorius.

Kad vežėjas galėtų pilnai vykdyti savo įsipareigojimus ir laiku išvežti atliekas, daugiabučiuose gyvenantiems vilniečiams reikėtų atlaisvinti privažiavimus prie atliekų konteinerių, neužstatyti jų automobiliais. Atitinkamai privačių valdų gyventojai savo konteinerius turėtų prie kelio išstumti anksti ryte (ar net iš vakaro), kad atliekų surinkimas vyktų sklandžiai.

Gyveni ar lankaisi Vilniuje? Ir kartais pagalvoji, kad gyveni kaip filme? Atsisiųsk mobiliąją programėlę „Once in Vilnius“, fiksuok ir dalinkis gyvenimo Vilniuje akimirkomis. Kiekvienas įkeltas video kadras pretenduoja tapti ilgo metro filmo apie Vilnių dalimi.

Programėlės ieškok „Google Play” ir „App Store”.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

11 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

`

Reklama

Kokio atlyginimo (į rankas) pakaktų, kad būtų įmanoma gyventi sostinėje?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist