Miestas

Ištirta Vilniaus miesto maudyklų vandens kokybė

Liepos 18 d. Vilniaus miesto visuomenės sveikatos biuras atliko Vilniaus mieste esančių maudyklų vandens kokybės mikrobiologiniai tyrimai. Tikrinamos buvo šios vietos: Valakupių (I ir II), Tapelių (I ir II), Baldžio (I ir II) paplūdimiai, Balsio ir Salotės ežerai bei Žirmūnų g. 93 C esanti maudykla. Nustatyta, kad tirtų maudyklų vandens kokybės mikrobiologinių parametrų vertės atitinka Lietuvos higienos normos HN 92:2018 „Paplūdimiai ir jų maudyklų vandens kokybė“ reikalavimus ir yra puikios kokybės, tad Vilniaus miesto visuomenės sveikatos biuras kviečia pasimėgauti pramogomis prie vandens telkinių.

Vilniaus miesto visuomenės sveikatos biuras nori atkreipti dėmesį ir priminti: vandens pramogos yra puikus ir sveikas laiko praleidimo būdas,  tačiau būkite budrūs – skendimai yra problema, kurios galime išvengti. Moksliškai įrodyta, kad plaukimo pamokos gali sumažinti vaikų skendimų riziką net 88 proc. Taigi, būkite atsakingi ir saugokite save, vaikus ir pavojaus atveju nebūkite abejingi aplinkiniams.

Tekstą parengė: Vilniaus m. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stebėsenos skyriaus vedėja Daina Juršytė

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
4 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button