MiestasNuomonė

Gyventojai šaiposi iš idėjos Vilniuje nešienauti pievų (video)

Apie nešienautas Vilniaus pievas ir daugiabučių kiemus rašėme jau ne kartą. Vis dar netyla vilniečių pasipiktinimas dėl miesto valdžios sprendimo Vilniuje nešienauti miesto pievų. Neseniai menininkai sukūrė trumpą filmuką, kuris galėtų tapti šios vasaros miesto vizitine kortele, kviečiančia Vilnių atrasti iš naujo.

Trumpame vaizdo įraše matome, kaip žmogus eina per nešienautas pievas, kurios atrodo kaip džiunglės. Žiūrovui gali susidaryti įspūdis, kad dėl aukštų pievų, žmogus tiesiog nemato, kur eiti toliau. Visgi filmuko pabaigoje herojus randa išėjimą ir, išlindęs iš aukštos pievos, pamato Katedros aikštę.

Vaizdo įrašo autoriai jo pabaigoje įterpė trumpą sloganą „Atrask Vilnių iš naujo”, tuo pačiu atkreipė dėmesį į tai, kaip smarkiai pasikeitė miesto kraštovaizdis, savivaldybei nusprendus nešienauti pievų.

 

Filmuko „Vilnius – natūrali pieva” idėjos autorius – Viačeslavas Mickevičius. Filmavo ir montavo Dominykas Liberis.

Neseniai Vilniaus valdžios sprendimą nešienauti žolės sukritikavo buvęs Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas. Jo vadovaujama „Laisvės ir teisingumo“ frakcija Vilniaus miesto savivaldybėje kreipėsi į Viešųjų pirkimų tarnybą dėl Vilniaus valdžios pasirinkto „ekologinio šienavimo“ strategijos, kuri ne tik kelia nerimą vilniečiams, bet galimai pažeidžia Vilniaus miesto savivaldybės pasirašytas viešojo pirkimo sutartis su želdynų priežiūros paslaugas teikiančiomis įmonėmis. Daugiau apie tai galima perskaityti čia.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
82 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Robertas

Blogesnio mero,Vilnius dar neturėjo. Žvelgia į Olandiją,bet ten ne nuo pievų buvo pradėta,ten legali prostitucija,kiek pajamų surenkama į biudžetą,pas kažkodėl visi tyli,bet prostitučių pilna,ant kiekvieno kampo,man įdomu,kam tai neša naudą?

Bohemietis

Ne savivaldybių merų kompetencija legalizuoti prostituciją. Bet Remigijus, kaip liberalas, manau nieko prieš dėl to neturi.

Lina

GANYSIT KARVES?

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button