Gyventojai išmynė takelį Reformatų skvere: savivaldybė tako šioje vietoje neįrengė specialiai

Komentarai 11

 1. Aušra says:

  Sugalvojo savivaldybė kaip pasiteisinti dėl neįrengto tako,o ten kasdieną zujantis, žolę skutantis robotas tai jau skleidžia ramybę!

 2. Ainė says:

  Draugė pasakojo, kad, prieš pertvarkant skverą, į susitikimą su projektuotojais (proj.”Vilniaus miesto parkai”, atst.Večerskytė) buvo pakviesti aplinkiniai gyventojai. Kai projektuotojams buvo paaiškinta, kad suprojektuoti būsimi takai netinka/netiks čia gyvenantiems žmonėms, jiems (suprask, neišmanėliams) buvo tiesiog atšauta: “vaikščiosit ten, kur suprojektuota”.
  Bet žmonės – kažkodėl?!? – nevaikšto.. Ir nevaikščios.

 3. nuomonė says:

  To Vilnietė: kokia tu vilnietė, pripratai vaikščioti po ganyklas, tai ir mieste negali kitaip. Pasižiūrėk į Vieną, Paryžių, Ar ten vaikštoma ten kur norima kaip kaime?!

 4. Projektuotojų nuovokos trūkumas says:

  Takus reikia įrengti ten, kur jie išminami. Taip berods Druskininkuose buvo padaryta, gal prieš 50 metų – ir baigta, niekas juk nenorės eiti per toliau kur nei tako nėra.

 5. Antanas says:

  Tai nejaugi tie palaidoti žmonės PRADĖJO RAŠYTI SKUNDUS,jog žmonės ieško patogesnio tako ??? Šiaip tai valdžia nieko nedaro be RAŠTIŠKO SKUNDO , o čia – še , kad nori… Kiek žinoma daugelyje užsienio šalių įrenginėjant VIEŠASIAS ERDVES pirmiausia leodžiama žmonėms pradėti laisvai vaikščioti ir TAKAI BEI KELIUKAI įrenginėjami ten , kur vyksta ATYVUS IR patogus ŽMONĖMS judėjimas… o PAS MUS kiekvienas projektuotojas “labai nori” IŠREKŠTI SAVO ASMENINĘ NUOMONĘ,neatsižvelgdamas į REALIJAS, dėl to ir seka tokie NESUSIPRATIMAI. Bet ko norėti ??? VALDŽIA tolygiai nekreipia dėmesio į “runkelių” pageidavimus bei norus,nes tai TRUKDO “EFEKTYVIAI” vadovauti…

 6. Donatas says:

  Kaip žiauru išėjusį pasivaikščioti žmogų priversti nueiti kelis papildomus žingsnius…

 7. Vilnietė says:

  Miestas yra miestas.. kiek kaulų bažnyčiose suversta, kiek dar nežinom, – per amžius čia gyventa.. Per prievartą versti žmones vaikščioti kvadratu – juokinga. Kažkoks tarybinis projektavimas.. Gamta yra gyva. Ir žemė skirta gyventi gyviesiems, o ne mirusiems. Ar ne per didelė pieva palikta tuščia? Kam to reikia? Miestai tankinami, ir parkuose reiki išnaudoti vietą racionaliai. Galėtų ten atsirast kokia graži klomba, atminimo kalnelis ar kas panašaus, kad ir žmonėms tiktų pabūti, ir mirusius pagerbtume. Projektuoti reikia apgalvotai, – juk ten toliau laiptai, natūralu kad srautas ten eis. Takas ten tikrai reikalingas.

 8. Daiva says:

  tiesiog perlaidoti reikėjo, o ne palikti ir versti žmones vaikščioti ratais kvadratais. Nei ten kaulai turi ramybę tokiu atveju, nei žmonėms malonu. Man tas skveras visada atrodė niūrus ir nesiveržiu ten vaikščioti.

 9. Daiva says:

  trūksta informacijos. Tada prie išmynto tako pastatykite stendą apie esančias kapines. Tiesiog. Jei kitos nevaikščiojimo priežasties nėra. Iš kur žmonėms žinoti, kad eina per senus kaulus?

 10. Edga says:

  Žmonės, kurie gyvena dabar turi ratais vaikščioti nes žmonės, kurie gyveno kažkada, ten palaidoti po žemėm. Nesamonė. Jeigu aš ten bučiau palaidotas – man nebūtu gaila, patikėkit.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist