Savivaldybės įmonė „Grinda“, rūpinasi ne tik pagrindinėmis miesto gatvėmis, bet ir pradeda valyti lietaus vandens surinkimo šulinėlius daugiabučių kiemuose.

Iki rudens likus mažiau nei dviem savaitėms, sinoptikai vis dažniau kalba apie artėjančias orų permainas – nors šilumos netrūks, tačiau vis dažniau lis.  Tam, kad po liūties dėl iškritusio didelio kritulių kiekio nebūtų apsemtos  gatvės ir kiemai, užtvindomi rūsiai bei garažai „Grindos“ specialistai jau dabar imasi lietaus nuotekų surinkimo sistemos valymo darbų.

Šiuo metu Lietuvoje vyraujantys šilti ir sausi orai yra itin palankūs nuotekų sistemos valymo darbams atlikti. „Grindos“ specialistai jau sudėliojo maršrutus ir pradeda valyti daugiabučių kiemuose esančius lietaus surinkimo šulinius.

Hidrodinaminės mašinos aprūpintos aukšto slėgio vandens siurbliais, kurie padeda išvalyti sąnašas lietaus nuotekų surinkimo šulinėliuose ir kolektoriuose. Išvalius sąnašas, lietaus vanduo greičiau suteka į kolektorius, sumažėja kiemų ir gatvių užtvindymo tikimybė.

Aukšto slėgio vandens srovės pagalba sąnašos įsiurbiamos į specialias talpas. Plovimui naudojamas išsiurbtas iš vamzdyno vanduo – jis filtruojamas ir gali būti naudojamas dar ir dar kartą.

„Grinda“ prižiūri daugiau nei 1200 km lietaus nuotekyno magistralinių inžinerinių tinklų, daugiau nei 53 tūkst. šulinių, 24 tūkst. lietaus surinkimo šulinėlių.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

5 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Ar važiuosite (važiuotumėte) į Nidą „Pajūrio ekspresu“ net 7 valandas?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist