Miestas

Dovana Vilniaus dviratininkams – poilsio ir dviračių priežiūros stotelė

Siekiant Vilniuje pagerinti susisiekimą ne motorinėmis transporto priemonėmis, kasmet atnaujinami seni dviračių takai ir nutiesiama vis daugiau naujų. Todėl norint geriau atliepti augančius dviratininkų poreikius, vakarinio aplinkkelio pašonėje, šalia dviračių tako, „Švaros broliai“ įrengė naują dviračių priežiūros ir poilsio stotelę. Ji dviratininkams leis atsipūsti ir tuo pačiu savo dviračiui suteikti visą būtinąją priežiūrą.

Ši stotelė – dovana vakarinei miesto daliai, naujos tunelinės plovyklos J. Rutkausko gatvėje atidarymo proga, tad bendrovė rūpinasi, kad patogesnes keliones užtikrintų ne tik automobilių vairuotojams, bet ir dviratininkams.

Modernus dviračių priežiūros punktas su oro pompa, būtiniausių raktų ir įrankių komplektu, suoliuku ir šiukšliadėže leis ne tik prisėsti ir atsikvėpti, bet ir sutvarkyti mažiau komplikuotus dviračio gedimus – sutvirtinti grandinę, ratus ar vairą, pripūsti bet kokio modelio padangas ar net jas pakeisti ir užtikrinti savo kelionės saugumą.

 

„Žinome, kad automobilio vairuotojai savo bagažinėse vežiojasi daugelį būtinų įrankių, reikalingų greitam transporto priemonės remontui. Tačiau su savimi turėti būtiniausius dviračio priežiūros įrankius – sudėtinga. Todėl tikimės, kad naujai įrengta dviračių priežiūros stotelė bus naudinga visiems, keliaujantiems ant dviejų ratų“, – sako „Švaros brolių“ direktorius Ignas Pranskevičius.

Pasak jo, gerėjanti miesto infrastruktūra turėtų apimti ne tik automobilių savininkus, bet ir dviratininkus, pėsčiuosius, bei kitus eismo dalyvius, todėl „Švaros broliai“ jau kurį laiką rūpinasi jų gerove. Pavasarį, vienoje judriausių gatvių Vilniuje, jie pasodino klevų alėją ir įrengė suolelius poilsiui šalia pėsčiųjų ir dviratininkų tako, o vasarą daugumoje savitarnos plovyklų įrengė specialius laikiklius dviračiams plauti.

Panašių iniciatyvų „Švaros broliai“ imasi kaskart atidarydami naują plovyklą ir įvairiais būdais dovanoja miestui švarą – sostinės Rasų ir Drujos gatvėse ant istorinių pastatų sienų nuvalė grafičius, dezinfekavo sostinės viešąjį transportą, greitosios pagalbos ir policijos automobilius ir net vaikų darželius.

 

Rūpinimasis aplinkinėmis bendruomenėmis, socialinė ir aplinkosauginė atsakomybė yra svarbios bendrovės kryptys, todėl naujoji plovykla Rutkausko g. taip pat turės antrinio vandens panaudojimo sistemą, siekiant sumažinti vandens suvartojimą.

„Nuolat ieškome ekologiškesnių ir modernių sprendimų, tad pirmąją vandens perdirbimo sistemą įdiegėme Dubliškių g., o dabar ji jau tampa mūsų tunelinių plovyklų standartu. Suprantame, kad verslas atsakingas ne tik sau bet ir visuomenei, todėl stengiamės visapusiškai prisidėti prie aplinkai draugiško, švaraus ir patrauklaus miesto kūrimo“, – teigia I. Pranskevičius.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
36 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vytautas
Vytautas
1 mėnesį

Tai už tai jiems leidžiama Pilaitės prospekte įrenginėti papildomą posūkį, nors tam prieštarauja visi eismo dalyviai?
Bet tai jau nestebina…

Mukis
Mukis
1 mėnesį
Artiejant žiemos sezonui kaip tik.👍
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button