Miestas

Dovana miestui – Rotušės aikštėje atnaujinti suoliukai

Sostinės Rotušės aikštėje atnaujinta 18 suoliukų komplektų. Tai – teritorijų tvarkymo įmonės „Mano aplinka“ dovana Vilniui. Vieną gražiausių Vilniaus senamiesčio vietų įmonė nusprendė atnaujinti įvertinusi, kad senųjų suolų remontuoti nebeverta.

Pasak įmonės direktoriaus Mindaugo Strigockio, „Mano aplinka“ savivaldybės užsakymu pagal poreikį tvarko įvairias susidėvėjusias mažosios architektūros detales, taip pat ir suoliukus Rotušėje.  Todėl buvo nesunku stebėti blogėjančią jų kokybę: „Pastaraisiais metais suoliukų  tvarkymas buvo sudėtingas, nes medinės lentos vis labiau puvo ir šioje miestą reprezentuojančioje vietoje atrodė prastai. Į tai atsižvelgę nutarėme savo lėšomis pakeisti visas lentas naujomis.“

Atnaujindami suoliukus miesto tvarkdariai prisijungė prie sostinės savivaldybės iniciatyvos „Dovana Vilniui“. Tai liudija ir ant suoliukų prikabintos specialios informacinės lentelės.

„Esame įmonė, daug metų valanti ir puošianti Vilnių, tad seniai svarstėme apie naudingą dovaną miestui. Nutarėme įteikti ją prieš šventes, kuomet ši dažnai lankoma vieta yra puošiama“, – dovanos idėja dalijosi M. Strigockis. Anot jo, dovana simboliškai paskelbė ir žiemos darbymečio startą – įmonė žiemą intensyviai valo sniegą nuo didžiosios dalies sostinės šaligatvių ir reprezentacinių vietų.


Dovana skirta ne tik artėjančių švenčių proga – miestiečiams bei miesto svečiams suoliukai tarnaus ilgai, kadangi parinktos Medžio-plastiko kompozito terasinės lentos. Jos nedegios, nepūva, yra atsparios drėgmei, šalčiui ir dideliems temperatūrų svyravimams. Taigi, jei medinės lentos buvo neatsparios nuolat besikeičiantiems orams, naujieji suoliukai kur kas labiau pajėgūs atlaikyti įvairias sąlygas, nepriklausomai nuo to, ar tai būtų žiema, ar vasara.

„Norėjome, kad suolai būtų ilgaamžiški, nereikalingi papildomų investicijų priežiūros metu ir visus metų laikus išliktų nepakitę“, – sakė M. Strigockis.

Tikimės, kad suoliukus gerbs ir miestiečiai bei miesto svečiai.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

0 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.


Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button