Miestas

Didžiausios miesto eglės nebus – atsisakyta LED tinklo ant TV bokšto

Anksčiau buvo skelbta, kad atnaujintame televizijos bokšte atsiras LED tinklas, kuris turėjo dengti bokšto kamieną ir betoninę taurės apačią. Taip bokštas su besikeičiančiu tinklo vaizdu, atrodytų kaip didžiausia miesto eglė. Visgi šios konstrukcijos atnaujinate TV bokšte nebus, o jo vietoje atsirado kitas, ne mažiau įspūdingas LED tinklas.

,,Tas pasiūlymas nebuvo įvertintas aukščiausiu balu ir nebuvo pasirinktas realizacijai. Tačiau bokšte praėjusių metų pabaigoje buvo baigta įrengti kitokia LED apšvietimo sistema. Ji susideda iš 66 LED prožektorių ir 64 LED juostų. Visa sistema yra valdoma kompiuteriu ir suteikia daug apšvietimo galimybių, įskaitant šviesos muzikos galimybes”, – sako Valdas Kaminskas, ,,Telecentro” komunikacijos vadovas.

TV bokšto rekonstrukcija prasidėjo 2021 m. vasarą. Pirmas rekonstrukcijos etapas jau juda link pabaigos – šiuo metu atlikta 86 proc. suplanuotų darbų. Sumontuota moderni apšvietimo sistema, pilnai atnaujintas viršutinis fasadas, pakeisti langai. Taip pat įrengtas naujas elektros generatorius ir atnaujinta gaisro gesinimo sistema.

 

Pirmuoju rekonstrukcijos etapu pilnai įrengta nauja lauko terasa virš restorano ,,Paukščių takas”. Lankytojai turės galimybę pasivaikščioti atviroje erdvėje ir pasižiūrėti į miesto panoramą iš viršaus, o ekstremalių pojūčių mėgėjai turės galimybę pasivaikščioti ir terasos pakraščiu. Saugumą užtikrins speciali įranga. Tikimasi, kad pasinaudoti šiomis paslaugomis bus galima jau šį pavasarį.

,,Taip pat vyksta II rekonstrukcijos etapo projektavimo darbai: rengiamas projektas dėl visos viršutinės bokšto dalies, dviejų naujų aukštų ir dabartinio restorano „Paukščių takas“ vidaus įrengimo  bei visų pagrindinių inžinerinių komunikacijų rekonstrukcijos. Jos eigoje bus įrengtos naujos erdvės miesto apžvalgai, verslo renginiams, pilnai rekonstruotas restorano interjeras,  padidintas besisukantis „Paukščių tako“  ratas, pakeistas liftas, patalpos pritaikytos lankytojams su specialiais poreikiais”, – komentuoja ,,Telecentro atstovas”.

Primename, kad TV bokštas bus rekonstruotas keturiais etapais. Paskutiniai du etapai apims bokšto kamienų apačioje esančių trijų aukštų rekonstrukciją, taip pat bus sutvarkyta erdvė šalia TV bokšto.

 

Nors ,,Telecentro” atstovas pripažįsta, kad situacija dėl statybinių medžiagų ir kitų rekonstrukcijai reikalingų inžinerinių priemonių yra labai įtempta ir kartais diktuoja papildomus iššūkius. Tačiau techniškai ir vizualiai atnaujintas televizijos bokštas lankytojams pilnai bus atvertas 2024 m. pradžioje. 

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
21 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vytas

Tas “įspūdingas” apšvietimas normaliai nesuderintas, o dalis LED juostų nešviečia visai. Bet juokingiausia, kad matomai tai niekam net nerūpi, nes sutvarkyti neskubama.
Va, ką moka gerai, tai puikuotis ir girtis. Tik prieš tai patarčiau pasidomėti kaip atrodo kiti tokio tipo pasaulio pastatai. Va ten iliuminacijos. Mūsų su keliom “made in china” juostelėm, lyginant atrodo kaip nebaigtas statyti.

Albertas

Na jis atrodo kaip nebaigtas remontuoti, nes na.. dar nebaigtas remontuoti. Kai viską pabaigs tada ir galima bus vertinti.

Paskutinį kartą redaguota 4 mėnesius (Albertas)
Vytas

Tai tada ir nereik girtis iš anksto bei jungti “nepabaigto” apšvietimo. Tik manau problema tikrai ne tame…

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button