Miestas

Dėl koronaviruso Lietuvos kariuomenė pradėjo budėjimus oro uostuose

Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostuose bei Klaipėdos jūrų uoste dėl koronaviruso epidemijos budėjimą pradeda Lietuvos kariuomenės Taikos meto užduočių operacinės pajėgos, praneša Krašto apsaugos ministerija.Kariuomenė teiks pagalbą iš COVID-19 paveiktų teritorijų atvykusių keleivių patikrą ir registraciją vykdantiems Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) skyriams. Planuojama, kad nuolatinį budėjimą ir darbą su atvykusiais keleiviais visuose keturiuose objektuose vienu metu vykdys 35 kariai.

Užduočių atlikimo vietose kariai padės atlikti atvykusių asmenų konsultavimą, kontaktinės informacijos surinkimą, esant poreikiui padės NVSC specialistams taikyti izoliavimo priemones. Į užduočių vietas kariai išvyksta pirmadienį, užduoties pabaigos terminas nenumatytas.

Užduotims vykdyti pasitelkiami iš Taikos meto užduočių operacinių pajėgų sudėtyje budinčių Krašto apsaugos savanorių pajėgų karių, tarnaujančių Didžiosios Kovos apygardos 8-ojoje rinktinėje (Vilnius), Dariaus ir Girėno apygardos 2-ojoje rinktinėje (Kaunas) ir Žemaičių apygardos 3-ojoje rinktinėje (Klaipėda). Prieš išvykstant į užduotis šiuos karius instruktavo Lietuvos kariuomenės Karo medicinos tarnybos specialistai, visi kariai yra aprūpinti individualiomis apsaugos priemonėmis.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
17 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
2 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Martynas
Martynas
2 metus

degraduot cia galima
automatus jie mentam isduoda atseit terorizmas pas mus
vieni panikuoja, kiti maitina ta panika

asd
asd
2 metus

Tas jausmas, kai stovėjimo aikštelė ir didesnė ir modernesnė, nei oro uostas..siaubelis

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button