Miestas

Daugiau žalios erdvės gyventojams: tvarkoma teritorija Naujojoje Vilnioje

Naujoje Vilnioje tvarkoma teritorija Linksmosios ir Parko g. sandūroje. Naujoji Vilnia atsinaujina ir keičiasi bei siekia būti draugiškesnė ir žalesnė gyventojams.

Anot Vilniaus miesto savivaldybės, ši teritorija yra tvarkoma nuo seno. Šiuo metu vykdomi tvarkybos darbai, po kurių bus suteikta daugiau žalios erdvės gyventojams.

,,Dar sovietmečiu, čia statant daugiabučius buvo likusių paviršiaus nelygumų, didelių akmenų, kuriuos po truputį stengiamasi išvežti, o aplinką aptvarkyti, kad ja būtų malonu džiaugtis gyventojams. Taip pat šiuo metu čia apgenami krūmai, tokio pobūdžio tvarkybos darbai bus atliekami ir ateityje, puoselėjant aplinką ir suteikiant daugiau žaliosios erdvės gyventojams”, – komentuoja Naujosios Vilnios seniūnas Jurijus Gridiuška.

 

Naujosios Vilnios rajonas vis labiau atsinaujina. Prieš tris metus įvyko Vilniaus miesto savivaldybės organizuotas remontas Parko gatvėje, kur buvo rekonstruota 1,2 km ilgio atkarpa nuo Pergalės iki Linksmosios gatvės. Taip pat populiarumu tarp gyventojų gali pasigirti prieš porą metų atsidaręs Dūmų fabrikas. Gerėjanti ir atnaujinama infrastruktūra, kultūrinių renginių vietos atsidarymas bei daugiau žalios erdvės – Naujoji Vilnia tampa draugiškesniu ir patrauklesniu rajonu. Gyventojų vadinama Vileika šiandien skatina pamiršti apie neigiamus stereotipus ir atrasti ją iš naujo.

MadeinVilnius.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „Naujosios medijos grupės“ sutikimo neleidžiama.
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
36 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Natalija
Natalija
3 mėnesius

Gerbiamas ponas Gridiuška bei Vilniaus miesto savivaldybės administracija,
Iš pradžiu gal skirkite lėšau tiems objektams, kur buvo suplanuoti darbai? Labai aktualus klausimas dėl Kojelavičiaus gatvės, manau dažnai tenka pravažiuoti tą atkarpą ( gerbiamas pone Gridiuška?). Taip pat netoli Kraševskio gimnazijos yra Medaus gatvė ( žvyro danga)- prieš 2 metus buvo numatytas kelio asfaltavimas. Bet labai netikėtai gatvė dingo iš sąrašų. Kartą į mėnesį važiuoja techika, daro vaizdą, kad lyginą žvyrą. Bet ar galite suprasti, kad nėra ko lyginti. Reikia tvarkyti gatvę! Prašau praneškite, kada numatoma grąžinti Medaus gatvę prie planuojamų asfaltuoti žvyrkelių sąrašo?

Marija
Marija
3 mėnesius

Naujojoje Vilnioje už geležinkelio įveskite miesto kanalizacijos tinklus. 21amžius, o dar lauko tualetai stovi.

Janina
Janina
3 mėnesius

Džiugu, kad tvarkomos buvusios apleistos vietovės, bet skaudu matyti, kaip buvę žali daugiabučių namų kiemai mašinom išvažinėti taip, kad tapo arimais. Pvz. Genių g. 3, 5, 9 ir 15 namų kieme dėl mašinų parkavimo ir neleistino važinėjimo per buvusią žaliąją veją faktiškai neliko nei galimybės vaikams pamėtyti kamuolį į krepšį, nei pakabinti skalbinius, nors stovai tam yra.Be to, šiame niokojamame plote labai kenčia dar kol kas gražūs seni medžiai nuo tokiu būdu užterštos žemės, bet savivaldybei (seniūnijai), deja, tai ne motais, nes tokių kiemų vejos apsaugai ji nesiima jokių veiksmų.

Kristina
Kristina
3 mėnesius
Atsakinėti į  Janina

Parašykit seniūnijai arba tvarkau Vilnius.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button