Miestas

Daliai Žirmūnų gyventojų laikinai nutrauktas šilumos ir karšto vandens tiekimas

Šiandien, lapkričio 22 d., apie 16 val. Vilniaus Žirmūnų mikrorajone, netoli Kareivių ir Žirmūnų g. sankryžos, statybų darbus vykdanti bendrovė „Požeminės jungtys“ pažeidė šilumos tinklų magistralę. Dėl šios priežasties Vilniaus šilumos tinklų (VŠT) dispečerinė užfiksavo padidėjusį termofikacinio vandens nuotėkį. Nustačius šilumos trasų pažeidimo priežastį ir vietą VŠT ėmėsi skubių veiksmų, siekdama kaip galima skubiau pašalinti sukeltą avariją ir atstatyti įprastą termofikacinio vandens tiekimą vartotojams.

17.45 val. VŠT buvo priversta laikinai nutraukti šilumos ir karšto vandens tiekimą tam, kad būtų galima lokalizuoti ir suremontuoti pažeistą termofikacinio vandens vamzdyną. Tiekimas nutrauktas beveik 30 pastatų Žirmūnų mikrorajone (Bieliūnų g. 1; Kareivių g. 7, 7A, 9, 9A, 11, 11A, 19; Žirmūnų g. 68A, 70, 71, 73, 75, 83, 85, 87, 89, 89A, 91, 93, 97, 99, 101, 103, 105, 107).

Avariją VŠT planuoja pašalinti per 5-6 valandas, t. y. iki lapkričio 23 d. 02.00 val.

 

Tikslesnė informacija apie laikiną šilumos ir karšto vandens tiekimo nutraukimą dėl minėtos priežasties pateikta VŠT tinklapyje (rubrikoje „Karšto vandens išjungimai“ www.chc.lt). Žirmūnų gyventojai, kurie naudojasi VŠT savitarnos svetaine, apie tai bus informuoti individualiai jų nurodytais elektroninio pašto adresais.

Patirtą žalą ir nuostolius bendrovė įvertins atlikus visus avarijos padarinių šalinimo darbus.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
0 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Back to top button