Miestas

Čijunės Sugiharos sakurų parke pasodinta 17 naujų medelių

Balandžio 21 d. Japonijos ambasadorius Shiro Yamasaki su žmona Yuko dalyvavo Chiune Sugiharos sakurų parke vykusioje sakurų sodinimo ceremonijoje, kurios metu buvo pasodinta 17 sakura medelių. 

Nedidelės ceremonijos metu kartu dalyvavo bei medelius sodino LR kultūros ministras Simonas Kairys, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos patarėjas Tadas Rimdžius, Nacionalinės Dailės Galerijos direktorė Lolita Jablonskienė, japoniškų sodų meistras Kęstutis Ptakauskas, „Vilniaus miesto parkai“ atstovai ir kt. 

Ambasadorius savo sveikinimo kalboje dėkojo Vilniaus miesto savivaldybei bei VšĮ „Baltijos vėjai“ vadovei Augustai Jusionytei už iniciatyvą rūpinantis šiuo sodu. VšĮ „Baltijos vėjai“ iniciatyva ir su japoniškų sodų meistro Kęstučio Ptakausko pagalba pradėti Sugiharos sakurų parko atnaujinimo darbai prisidės prie šio sodo ilgalaikio išsaugojimo ir priežiūros, kuri yra kasmet reikalinga norint, kad medeliai ir toliau augtų sveiki ir stiprūs.

 

Sakuros jau pražydo, todėl kviečiame dalyvauti ambasados organizuojamame nuotraukų konkurse „Sakuros Lietuvoje“, plačiau apie konkursą skaitykite čia: https://www.lt.emb-japan.go.jp/…/sakuros_Lietuvoje…

Japonijos ambasados Lietuvoje informacija

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
23 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button