Miestas

Bus laikinai stabdomas vandens tiekimas Karoliniškių ir dalies Lazdynų mikrorajonų gyventojams

„Vilniaus vandenys“ informuoja, kad sausio 19 d. nuo 00.00 val. iki 6.00 val. (nakties metu iš antradienio į trečiadienį), dėl planinių vandentiekio tinklo atnaujinimo darbų, Karoliniškių ir dalies Lazdynų (Architektų gatvės) gyventojams bus laikinai sustabdytas vandens tiekimas. Anksčiau bendrovė planavo šiuos darbus vykdyti 2021-ųjų gruodį, tačiau nuspręsta juos perkelti į 2022-ųjų metų sausį.

Vandens tiekimas laikinai stabdomas bendrovės rangovams pradedant vandens siurblinės rekonstrukcijos darbus. Šiuos darbus nuspręsta atlikti dėl susidėvėjusių ir korozija padengtų siurblių bei vamzdynų, dėl kurių teikti patikimą ir kokybišką vandens tiekimo paslaugą darosi vis sudėtingiau. Rekonstravus siurblinę bei dalį vandentiekio tinklo pavyks užtikrinti didesnį vandens tiekimo patikimumą, stabilesnę tiekiamo vandens kokybę šių Vilniaus mikrorajonų gyventojams bei padės išvengti rimtų vandentiekio avarijų ateityje.

„Vilniaus vandenys“ prašo gyventojų iš anksto pasirūpinti geriamojo vandens atsargomis ir vykstant darbams nenaudoti buitinės technikos prietaisų (kavos aparatų, indaplovių, skalbimo mašinų ir pan.).

 

Bendrovė taip pat informuoja, kad pabaigus darbus ir atstačius vandens tiekimą, gyventojai gali susidurti ir su laikinu (trunkančiu iki 2 dienų) vandens kokybės suprastėjimu – vandens drumstumu. Siekiant kuo greičiau likviduoti neišvengiamus, tačiau laikinus planinių darbų padarinius – atstatyti nepriekaištingą vandens kokybę visiems Karoliniškių bei Lazdynų gyventojams, bendrovė pasitelks didesnį nei įprastai brigadų skaičių. Jos operatyviai reaguos į gyventojų pranešimus dėl vandens slėgio ar suprastėjusios kokybės.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
17 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button