Miestas

„Baltic Pride“ eitynių metu Katedros aikštėje bus meldžiamasi už krikščioniškas vertybes

LGBTIQ bendruomenės šeštadienį organizuojamų „Baltic Pride“ eitynių metu Vilniaus savivaldybė išdavė leidimą Katedros aikštėje organizuoti susirinkimą, kurio metu bus meldžiamasi už krikščioniškas vertybes.

„Rytojui yra suderintas leidimas susirinkimui „Vieša malda ir giesmės“ Katedros aikštėje, kuriame planuoja dalyvauti iki 50 žmonių. Organizatoriai nurodo, kad susirinkimo metu bus meldžiamasi už krikščioniškas vertybes“, – Eltai teigė savivaldybės atstovas Paulius Vaitekėnas.

Šį renginį organizuoja katalikų pasauliečių judėjimas „Katalikų Tradicija“.

 

Pasak P. Vaitekėno, taip pat Vilniaus savivaldybė yra gavusi keletą netinkamai užpildytų pranešimų apie planuojamus susirinkimus, kuriuose dalyvių skaičius neviršys 15 asmenų.

„Paprašius pateikti tinkamai užpildytus prašymus, nurodant tokių susirinkimų organizatorių, prašymų daugiau negavome. Policiją informavome, kad esame sulaukę tokių prašymų“, – informavo Vilniaus savivaldybės atstovas.

ELTA primena, kad antradienį sostinėje prasidėjo „Baltic Pride“ renginių savaitė, kurią šeštadienį vainikuos eitynės už lygybę ir taiką. Kūrybinės dirbtuvės, diskusijos, parodos, edukacinės veiklos – Vilnius, išreikšdamas palaikymą, LGBTIQ bendruomenę sveikina pasipuošęs vaivorykštės spalvomis.

 

Vilniuje savaitę vyksiančiuose „Baltic Pride“ renginiuose tikimasi sulaukti apie 10 tūkst. dalyvių.

Renginio metu budės sustiprintos policijos pajėgos, policijos pareigūnai pasilieka galimybę neįleisti į renginio teritoriją riziką viešajai tvarkai keliančius asmenis, tikrinti jų daiktus.

Gailė Jaruševičiūtė-Mockuvienė (ELTA)

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
16 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Aktyvistas

LGBTIQ yra senas terminas, 2022 mūsų bendruomenė daug platesnė, nuo šiol prašyčiau madeinvilnius redakciją naudoti LGBTQQIP2SAA

Vilnietė

Pataisykite jeigu klystu, bet gerbti vienas kito mintis bei lygias teises, pagelbėti vienas kitam bėdoje, atjausti, suprasti, palaikyti, gyventi santarvėje su kitais – turėtų būti krikščioniška, teisingai?

Tuomet viliuosi, kad atėjusieji į katedrą melsis už tai, kad tie, kurie save skaito “krikščionimis” iš tiesų ir pagaliau pradėtų elgtis kaip krikščionys. Įskaitant kunigus, kurie atrodo patogiai “primiršta“, ka reiškia būti krikščioniu.

Mažinkite neapykantą ir skatinkite supratingumą – užtenka pagaliau engti nekaltus žmonės tiesiog už jų skirtumus.

O turintiems laiko ir jėgų kažko nekęsti diena iš dienos – smerkite ir persekiokite vagis, kyšininkus, smurtautojus ir kitokio plauko sukčius.

Aga

Nereik manipuliuoti savokom ir Krikščionybe-labai jau viską painiojate-kai viskas yra gerokai papraščiau-Dievas sukūrė vyrą ir moterį!-ne vyrą ir vyrą,ne moterį ir moterį-tai ir yra pradžia!-tai ir yra šventovė!-visa kita -žmogaus samonės vaisius-juk jei į žmogų žiūrėsi kaip į žmogų,o ne kaip į sekso objektą tai ir viskas bus gerai-tvarkykit savo mintis!-jei vyras apie vyrą galvoja kaip apie sekso objektą-tai natūralu kad atsiras trauka.Gerbti turim vieni kitus,bet ne pritarti!!!-Taip aš katalikė,bet tai nereiškia kad turiu pritarti LGBTpolitikai-man tai nepriimtina ir dėl to aš nenusidedu tikėjimui!-Mylėti žmogų toks koks jis yra ir pritarti tam kaip jis elgiasi-yra visiškai skirtingi dalykai!-Nepainiokime jų.Juk žmogžudį… Skaityti daugiau

Liūdna

.1. Liūdna, bet labai akivaizdu, jog nesupratote (ar nesistengėte suprasti or gal ignoravote?), kokią mintį siekė išreikšti pirmoji komentatorė. Paskaitykite dar kartelį (o gal ir dešimt? dvidešimt?) ir tikiu, kad anksčiau ar vėliau tikrai nušvitimas pas jumis ateis ir praregėsite. .2. Dar liūdniau, kiek pagiežos, pasmerkimo ir paslėptos (o gal atviros?) neapykantos jūsų tone. TIkiuosi, kad dėl to bent šiek tiek pagraužia sąžinę ir nuoširdžiai atgailaujate, nes jei ne – išpažintis ir kunigėlio 10 “Sveika Marija” mažai bepadės. .3. “Dievas sukūrė vyrą ir moterį!” – jūs tą rėkiate ir taip aršiai ginate, tarsi tam teiginiui kas nors prieštarautų. Nusiraminkite, nieks… Skaityti daugiau

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button