Miestas

Baltasis tiltas virs Džiunglių taku

Nuo rugpjūčio 10 dienos Baltasis tiltas virs atogrąžų mišku. Unikalus ir Lietuvoje dar nematytas 3D vizualas leis nusikelti į atogrąžų miško taką ir iš arčiau pažinti ten gyvenančią gyvūniją.

Šia iniciatyva siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į masinio miškų naikinimo problemą ir prisidėti prie klimato kaitos mažinimo. Turėsite unikalią galimybę paremti The orangutan project, skiriant lėšas atogrąžų miškų išsaugojimui.

Visuomenėje dažnai vyrauja supratimas, kad neigiami klimato kaitos reiškiniai vyksta toli nuo mūsų ir dėl to nesame už tai atsakingi. Miškų naikinimo tematika aktuali ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Šiuo projektu siekiama atkreipti dėmesį į vieną iš esminių Žemės gyvavimo dalių – atogrąžų miškus – pasaulio plaučius, kurie atsakingi už švarų ir gryną orą.

 

Vis didesnė dalis visuomenės ignoruoja klimato kaitos reiškinį, o miškų kirtimą praleidžia pro ausis kaip savaime suprantama faktą. Žmonės išreiškia palaikymą, tačiau neįsipareigoja imtis konkrečių veiksmų.

Esame pirmoji karta, kuri jaučia klimato kaitos padarinius. Ir paskutinė – kuri gali priimti sprendimus, galinčius sustabdyti aplinkai daromą žalą.

Instaliacija veiks nuo rugpjūčio 10 d. iki rugpjūčio 23 d.

 

Nuotr.: Žygimantas Gedvila

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
32 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
3 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Vytautas
Vytautas
1 mėnesį

Kiek tai kainuos miestui?…

zigmus
zigmus
1 mėnesį

Liepos???

Mare
Mare
1 mėnesį
Atsakinėti į  zigmus

Orangutangus??? Ne voveres?! 😀

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button