Nuo rugpjūčio 10 dienos Baltasis tiltas virs atogrąžų mišku. Unikalus ir Lietuvoje dar nematytas 3D vizualas leis nusikelti į atogrąžų miško taką ir iš arčiau pažinti ten gyvenančią gyvūniją.

Šia iniciatyva siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į masinio miškų naikinimo problemą ir prisidėti prie klimato kaitos mažinimo. Turėsite unikalią galimybę paremti The orangutan project, skiriant lėšas atogrąžų miškų išsaugojimui.

Visuomenėje dažnai vyrauja supratimas, kad neigiami klimato kaitos reiškiniai vyksta toli nuo mūsų ir dėl to nesame už tai atsakingi. Miškų naikinimo tematika aktuali ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Šiuo projektu siekiama atkreipti dėmesį į vieną iš esminių Žemės gyvavimo dalių – atogrąžų miškus – pasaulio plaučius, kurie atsakingi už švarų ir gryną orą.

Vis didesnė dalis visuomenės ignoruoja klimato kaitos reiškinį, o miškų kirtimą praleidžia pro ausis kaip savaime suprantama faktą. Žmonės išreiškia palaikymą, tačiau neįsipareigoja imtis konkrečių veiksmų.

Esame pirmoji karta, kuri jaučia klimato kaitos padarinius. Ir paskutinė – kuri gali priimti sprendimus, galinčius sustabdyti aplinkai daromą žalą.

Instaliacija veiks nuo rugpjūčio 10 d. iki rugpjūčio 23 d.

Nuotr.: Žygimantas Gedvila

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

32 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Kitas pranešimas
Rekomenduojami VIDEO

TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, kad Vilniaus viešojo transporto bilietai būtų suskirstyti pagal zonas?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.