Miestas

Autobusų stotyje sužibo IKEA žvaigždės

Šiandien Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos autobusų stotyse sužibo iš viso beveik 300 kalėdinių žvaigždžių. Tai IKEA iniciatyva, norint nušviesti kelią grįžtantiems namo per žiemos šventes. Panašūs projektai startavo visose Baltijos šalyse.

Skandinavijos šalių įkvėpta tradicija

„Šaltuoju metų laiku pradedame ilgėtis jaukumo ir šilumos. Daugelis žmonių tai randa namuose, kur susitinka su savo šeimomis. Dalis jų yra toli nuo savo namų. Tad šventinį sezoną IKEA norėjo prisidėti prie ypatingos ir jaukios atmosferos, nušviesdama kelią tiems, kurie keliauja pas artimuosius. Bendradarbiaudami su trims didžiųjų miestų autobusų stotimis jas išpuošėme ikoninėmis IKEA šviečiančiomis žvaigždėmis“, – sako „IKEA Lietuva“ rinkos vadovė Jolita Juodzevičienė.

Tradicija tamsiuoju metų laiku languose įžiebti žibintus ir taip nušviesti kelią keliaujantiems itin gaji Skandinavijos šalyse. IKEA siekia, kad ir Lietuvos gyventojai galėtų džiaugtis jaukia žvaigždžių skleidžiama šviesa. Pagrindinė projekto dekoracija – ikoninis šviestuvas STRÅLA. Jis naudojamas su LED lemputėmis, suvartojančiomis 85 proc. mažiau elektros ir šviečiančiomis 10 kartų ilgiau už kaitinamąsias.

 

Panašūs projektai IKEA iniciatyva nebe pirmus metus tuo pat metu vyksta visose Baltijos šalyse. Praėjusiais metais šviečiančiomis žvaigždėmis buvo papuošti gyvenamieji namai Vilniaus, Rygos ir Talino miestų centruose, taip atnešant daugiau šviesos į namus. Tuo tarpu šiemet pasirinkta nušviesti kelią grįžtantiems namo ir šia iniciatyva pasiekti dar daugiau žmonių. Visą šventinį laikotarpį šviečiančios žvaigždės keleivius lydės trijų didžiųjų Lietuvos miestų autobusų stotyse, traukinyje Rygoje, Talino traukinių stotyje.   

Šventiniu laikotarpiu – kone milijonas keleivių

Lietuvoje bendradarbiauti su trijų didžiųjų miestų autobusų stotimis pasirinkta todėl, kad jose kasdien apsilanko daugybė į namus keliaujančių žmonių – ypač šventiniu laikotarpiu. Skaičiuojama, kad vien Vilniaus autobusų stotyje kasmet per šį laiką apsilanko beveik milijonas keleivių. Pasak Vilniaus autobusų stotį administruojančios keleivinio transporto bendrovės TOKS generalinio direktoriaus Arūno Indrašiaus, kiekviena autobusų stotis yra ypatinga – tai unikalus tinklas jungiantis šeimas, kultūras ir širdis.

„Kalėdinis laikotarpis – tai šilumos ir jaukumo metas. Tikimės jog projekto dėka, mes pasieksime kiekvieno keleivio širdį. Tai lyg vilties žvaigždė taip reikalinga šiuo metu. Tikimės jog iniciatyva nuskaidrins mūsų keleivių ir autobusų stoties lankytojų nuotaiką, bei pakiliai nuteiks mūsų darbuotojus“, – sako A. Indrašius.

 
Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
14 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
0 Komentarai
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button