Šiemet savo 30-metį minėsianti Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovė sostinės centre, Pamėnkalnio gatvėje, pavasarį pasitiko atsinaujinusi. Pagrindinėje salėje atnaujintos sceninės technologijos, įdiegta moderni meninio apšvietimo sistema bei kėlimo mechanizmai, kurie pagerins čia vykstančių renginių kokybę ir scenarijų išpildymo įvairovę.  

LK Vilniaus karininkų ramovės administratoriai tikisi, kad atnaujinta, beveik 300 žiūrovų talpinanti erdvė bus patraukli įvairių renginių organizatoriams, o jų dalyviai galės džiaugtis įvairesniais ir kokybiškesniais renginiais.

„Kasmet mūsų patalpose vyksta apie šimtas didesnių renginių. Jie nėra skirti vien krašto apsaugos sistemos darbuotojams ar jų šeimų nariams, renginiai skirti ir visuomenei. Čia vyksta knygų pristatymai, organizuojami koncertai, spektakliai, parodos, vyksta konferencijos, seminarai, korporatyviniai renginiai, edukacinės veiklos, kurios suburia Lietuvos kariuomenės narius ir visuomenę. Todėl salės atnaujinimo darbai mums buvo prioritetas. Džiaugiamės, kad įdiegta įranga padės LK Vilniaus karininkų ramovės renginių režisieriams įgyvendinti sudėtingesnius savo sumanymus ir sukurti išskirtinę atmosferą“, – pasakoja LK Vilniaus karininkų ramovės patarėja Donata Kubilienė.

Sceninės kėlimo įrangos ir meninio apšvietimo sistemos instaliavimo darbus atliko ne vieną valstybinės reikšmės projektą įgyvendinusi įmonė „Sonus exsertus“. Šviesų, garso, scenos kėlimo technologijas įmonės specialistai yra įdiegę Nacionaliniame dramos teatre, Kauno muzikiniame teatre, Vilniaus Rotušėje ir kituose objektuose.

LK Vilniaus karininkų ramovės salės atnaujinimą koordinavęs projektų vadovas Tomas Fabijonavičius pasakoja, kad visi šviesų ir scenos kėlimo įrangos diegimo darbai truko šiek tiek mažiau nei pusę metų. Projektą sudarė du darbų etapai.  

Pirmiausia buvo nupirkti ir įdiegti meninio apšvietimo prožektoriai, kurių techninius reikalavimus išpildė italų gamintojo „DTS Lighting“ prožektoriai. Siekiant sumažinti vizualinį triukšmą žiūrovams ir suteikti jiems kuo malonesnę patirtį, buvo pasirinkti „Sonus exsertus“ gaminami multifunkciniai 12 metrų ilgio tiltai, skirti apšvietimo prožektoriams ar renginių dekoracijoms sukabinti, patogiai pajungti apšvietimo įrenginius, tuo pačiu paslepiant visą matomą laidyną.  

„Įgyvendindami projektus siekiame užtikrinti aukščiausią kokybę atliepiant užsakovo norus ir atsižvelgiant į renginių organizatorių poreikius, todėl visuomet stengiamės instaliuoti įrangą, kuri padėtų meno žmonėms  kurti unikalesnius scenarijus ir būtų pajėgi išpildyti jų užmojus,“ – pasakoja T. Fabijonavičius.

Tiltų kėlimo mechanizmams buvo naudoti italų firmos grandininiai keltuvai, kurie pasižymi ypatingai aukšta saugumo kategorija ir išskirtiniu tylumu.

Galiausiai  „Sonus exsertus“  inžinieriai apmokė LK Vilniaus karininkų ramovės techninį personalą naudotis įdiegta apšvietimo ir scenos kėlimo technikos sistema.

„Esame labai patenkinti ir darbų įgyvendinimo procesu, ir galutiniu rezultatu. Darbai vyko sklandžiai, buvo įsiklausyta į mūsų poreikius, sulaukėm vertingų pasiūlymų ir patarimų“ – džiaugiasi LK Vilniaus karininkų ramovės atstovė.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

10 skaitytojai (-ų) įvertino

Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami VIDEO

Susiję straipsniai

Reklama

Kaip vertinate naujieną, jog Užupyje kursuos autobusas be vairuotojo?

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist