Apklausė vilniečius: jei R. Šimašius siektų trečios kadencijos, pusė už jį balsavusių 2019 m. nuomonę yra pakeitusi

Komentarai 15

 1. Hass says:

  dviračių takai (apgailėtina situacija), mieste statomas architektūrinis šlamštas, Vokiečių gatvė…, o ir visas senamietis kaip rytų Europoje. Nušnerkštas, grafiti, namai senamiestyje dažomi bet kokiomis spalvomis, šiferinai stogai (kas trečias Žvėryno namas). Kelių kokybę baisi, metro numarintas. p.s. taip, nukėlė okupacinį mėšlą nuo Žalio tilto, bravo, bet to deje per mažai. Miestas neturi jokios strategijos, pasaulyje jo niekas nežino (turistai pagrinde iš varganos rytų Europos, ukraina, rusjija, baltarusija, etc., net tokia kampanija pasidarė, – niekas nežino kur yra Vilnius. Mero veiklos vertinimas neigiamas

 2. Trecia kadencija says:

  Po trecios simasiaus kadencijos Vilnius tikrai atrodytu kaip po karo Ukrainoje !!!!!

 3. Jonas says:

  Dėkui merui už dviračių takus ir rūšiavimo konteinerius, tik kogeneracinės jėgainės statybas reiktų forsuoti…

  • ŠPYGA TAUKUOTA says:

   PER 8…ASTUOOOONIS METUS..AČIU UZ DVIRACIU TAKUS .KITOS PASAULIO SOSTINES PER TIEK METU PASIKEITE NEATPAZISTAMAI O CIA DEKOJA UZ KELIS DVIRACIU TAKUS KURIAIS VAZINEJE 1 % VILNIECIU IR TAI LAISVALAIKIU!!!! CIA BEZDONIU KAIMO LYGIS ! RUSIAVIMO KONTEINERIAI KUR JIE ? GYVENU CENTRE PRIE VYRIAUSYBES RUMU CIA NIEKS NEIKO NERUSIUOJA..DEL ELEKTRINES KA TEN FORSUOT KAI ELEMENTARU LAZDYNU BASEINA 7 METUS STATO. TEDU SIS ZMOGELIS NEBESIKANKINA IR VILNIECIU NEBEKANKINA TE GRYZTA I SAVO TAURAGE GAL KOKIAI SENIUNIJAI PAVADOVAUS CIA GAL BUS JO LYGIS—- DVIRACIU TAKAI, SIUKSLIU KONTEINERIAI.GAL KOKI SALYGATVI PERKLOS PER 8 METUS. 😀

 4. ŠIMAŠINIS VILNIUS....MIESTAS NE ŽMONEMS says:

  NEMEGAU ZUOKO BET JIS PER 8 METUS PADARE : MOLETU PLENTO REKONSTRUKSCIJA, SENAMIESCIO APLINKELIS ,MINSKO PLENTO REKONSTRUKCIJA IR JO SUJUNGIMAS SU GEROSIOS VILTIES ZIEDU TOLIAU SUJUNGE SU OLO GATVE IR JOS REKONSTRUKCIJA IKI GERIUNU TOLIAU PIETINIS APLINKELIS IKI PAGIRIU…VAKARINIS APLINKELIS IR CIA TIK TAI KA ANT GREICIO ATSIMINIAU….GI SIKASIUS VILNIUJE IRGI JAU 8 METAI IR KOKIE REZULTATAI ??????BERODS 2016-17 PRADETOS KRANTINIU REKONSTRUKCIJA NEBAIGTA IR NUDREBTA NEPABAIGUS, 2017 PRADETA OPEROS AIKSTES TVARKYMO DARBAI , VISKAS PALIKTA PUSIAUKELEJE , LAZDYNU BASEINAS PO TIEK METU DAR NEBAIGTAS,PRIES KELETA METU NUGRIAUTI PROFSAJUNGU RUMAI ..JU VIETOJE JAU AUGA JAU KRUMAI…VISAME MIESTE NETVARKA IR APSILEIDIMAS…CENTRE PUSE PASTATU APRAISIOTI TINKLAIS KAD NEUZGRIUTU PRAEIVIU, RENOVACIJA NEVYKSTA NES TOKAIS TEMPAIS RENOVUOT NAMUS REIKES 140 METU….GATVES IR SALYGATVIAI KAIP PO KARO UKRAINOJE….SENAMIESTIS APLEISTAS JOKIU RESTAURACIJOS AR TVARKYMO DARBU NEVYKSTA ….NUO VAKARINIO APLINKELIO ATIDARYMO 2016 VILNIUJE IS ESMES NENUTIESTA JOKIA NAUJA GATVE …VILNIUS SKENTI VISISKAME ZASTOJUJE JAU 8 METUS…..NEMAZAI DARZELIU IR MOKYKLU DAR NET NERENOVUOTOS…PILNA NEAPSVIESTU IR NEASFALTUOTU GATVIU…APIE TRECDALIS…”MODERNIZAVUS” VILNIAUS GATVIU APSVIETIMA DAUGELIS JU PASINERE I PRIEBLANDA AR NET I TAMSA !!!!!!! TOKIOS APLEISTOS SOSTINES EUROPOJE AS NEZINAU…NET GATVIU IR SALYGATVIU PASLUOT NEISEINA….VISAME MIESTE SMELIO AUDROS !!!! BET NIEKO ŽMONES SUŠNIOKS VISA ŽVYRA I PLAUČIUS ANE ŠIKAŠIAU ????????????

 5. seskine says:

  tegul atsako uz sahtu kur siukles ismesti uzvirinima, dabar ramybes nera, i diena is tu bocku po 3 kartus vaziuoja siuksles isvezti, dauzo, , ramybes neduoda, pypsina ir t.tpliau,kaimynai seno amziaus ir isnesti nesugeba, siuksles pas juo kaupesi.Sake nuo peliu ir tarakon, kad ju nebutu, 25 metus tu tarakonu nera, tuo labiau peliu ar ziurkiu.Dabar kovo men. jau musytes skraido.Tai kokiu kiausu reikia buti.

 6. Isvada says:

  Kažkaip trūksta didesnio dėmesio miesto vizualiniam paveikslui, daugelis pastatų centre apleisti, niekaip nerandama, o gal nenorima rast būdu priversti savininkus tvarkytis, pėsčiųjų infrastruktūra daug kur apgailėtinos būklės, automobilių parkavimas ir jų kiekis niekaip nereguliuojamas, senamiestyje išguiti automobilių taip pat nepavyksta, na daug yra nesutvarkytų atrodytų paprasčiausių dalykų per 8 m, tai silpnokai, meras daugiau pozuoja, nei realiai dirba

 7. Arunas standartas says:

  Ko toliau si kolukieti nuo vilniaus

 8. MikrorajonVibes says:

  Aš palaikiau Šimašių (ir balsavau už Laisvės partiją rinkimuose), balsuočiau ir vėl jei ne visiškas viešojo transporto apleidimas. Paskutinis lašas buvo viešojo transporto ‘strategiją’ dešimčiai metų (išleista prieš pusantrų metų kažkur), kur nebuvo numatyta nei viena pirmumo teise važiuojančio transporto linija, tik A juostos. Tokio dydžio ir ambicijų mieste tai yra pasityčiojimas. Panašu, kad Laisvės partija iš tikro reprezentuoja tą laukinį neoliberalizmą, o ne žmonių interesus. Kaip JAV blogiausiuose miestuose: turi pinigų – perki automobilį, neturi – važinėji autobusais be pirmumo teisės. Never again.

  • miestietis says:

   Ne tik viešasis transportas. Paimkim krantinių rekonstrukciją. Metų metus, nuo prmos kadencijos nebaigta viena krantinė, tuo metu piarinasi, kad pradeda kitą. Dangos mieste katastrifiškos. Kelios atkarpos piarui – gerai, bet centro didžioji dalis atrodo apgailėtinai, daugybė vietų centre, kur šaligatviai nepereinami, su vežimėliu (vaikų ar neįgaliųjų) – be šansų. Išduodami statybų leidimai visiškai prie aplinkos nederantiems objektams, Zuoko kritikai čia nebeturi žodžių. O esminė pozicija – ką mums tie įstatymai… Iliustratyvus pvz – vyno pirkimas už savivaldybės lėšas.

   • Zibalas says:

    Pro krantinę einant, tai norisi akis užsidengti, bet ne tik nuo to, kad darė, numetė ir paliko, bet ir nuo darbų kokybės… Sakysit rangovas kaltas? Bet sąmatą derina ir darbus prižiūri savivaldybė!
    Tas pats ir su operos kvartalo rekonstrukcija… Baisu žiūrėti…

   • ŠIMAŠINIS VILNIUS- TOTALUS APSILEIDIMAS says:

    BERODS 2016-17 PRADETOS KRANTINIU REKONSTRUKCIJA NEBAIGTA IR NUDREBTA NEPABAIGUS, 2017 PRADETA OPEROS AIKSTES TVARKYMO DARBAI , VISKAS PALIKTA PUSIAUKELEJE , LAZDYNU BASEINAS PO TIEK METU DAR NEBAIGTAS,PRIES KELETA METU NUGRIAUTI PROFSAJUNGU RUMAI ..JU VIETOJE JAU AUGA JAU KRUMAI…VISAME MIESTE NETVARKA IR APSILEIDIMAS…CENTRE PUSE PASTATU APRAISIOTI TINKLAIS KAD NEUZGRIUTU PRAEIVIU, RENOVACIJA NEVYKSTA NES TOKAIS TEMPAIS RENOVUOT NAMUS REIKES 140 METU….GATVES IR SALYGATVIAI KAIP PO KARO UKRAINOJE….SENAMIESTIS APLEISTAS JOKIU RESTAURACIJOS AR TVARKYMO DARBU NEVYKSTA JAU NUO 2006 METU….NUO VAKARINIO APLINKELIO ATIDARYMO 2016 VILNIUJE IS ESMES NENUTIESTA JOKIA NAUJA GATVE …VILNIUS SKENTI VISISKAME ZASTOJUJE JAU 8 METUS…..TOKIOS APLEISTOS SOSTINES EUROPOJE AS NEZINAU…NET GATVIU IR SALYGATVIU PASLUOT NEISEINA….VISAME MIESTE SMELIO AUDROS !!!! NIEKO ŽMONES SUŠNIOKS VISA ŽVYRA I PLAUČIUS ANE ŠIKAŠIAU ????????????

 9. Bob says:

  Na, Šimašius tikrai ilgai ir kryptingai dirbo tam, kad vilniečiai pradėtų mieliau rinktis Zuoką negu jį 🙂

 10. XooX says:

  Tik aklas ir kurčias gali sakyti, kad situacija mieste gerėja. Su dabartiniu biudžetu šitaip miestą nustekenti tai čia reikia neeilinių sugebėjimų. Niekad taip nelaukiau rinkimų… Plūgas gona plūg.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *


TAIP PAT SKAITYKITE

Reklama

Ar pritariate, jog nemokamas parkavimas prekybos centruose būtų tik juose apsiperkantiems?

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.