Miestas

Antakalnyje atsiras dar vienas akcentas – „Vilkas keičiantis kailį“

Ketvirtus metus skaičiuojantis, meną į netikėtas sostinės erdves atnešantis konkursas „Kuriu Vilnių“ pasipildė 12 naujų projektų. Šiemet konkursas sulaukė rekordiškai daug – net 188 paraiškų. Atrinkta 12 stipriausių projektų, kurie šiais metais atsiras įvairiuose sostinės rajonuose. Tarp jų – ir milžiniškas grybas Vingio parke, nauji Žaliojo tilto akcentai bei paukščių stebėjimo stotis, o Antakalnyje atsiras – „Vilkas keičia kailį“.

Antakalnyje atsiras ir dar vienas meninis akcentas, pavadintas „Vilkas keičia kailį“. Pagrindinė projekto idėja – naujai pažvelgti į visiems gerai žinomą Vilniaus miesto simbolį geležinį vilką. Sapiegų parke stovinti Vytauto Poškos skulptūra, klasikinis „geležinio vilko“ skulptūrinis variantas, autoriui pritarus, žaismingai ir kūrybiškai įgaus naujų, gilesnių, ne vien tik romantinių prasmių, kurias diktuoja šiandieninio gyvenimo aktualijos – informacijos gausa, besaikis vartojimas, kurį skatina vis spartėjantis gyvenimo tempas ir būdas, veidmainiškumas, tuščias politikavimas, gamtos niokojimas.

Įvertink šį straipsnį
Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!
21 skaitytojai (-ų) įvertino
Iki šiol nėra įvertinimų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

 

Užsisakyti komentarų pranešimus
Pranešti apie
guest
4 Komentarai
naujausius
seniausius labiausi vertinti
Atsiliepimai
Peržiūrėti visus komentarus
Nereikalingas
Nereikalingas
5 mėnesius

Va čia tai Baudrillard Disneilendas, Savivaldybė stato skulptūra, kuri tyčiojasi iš to, kad valstybė stato nesąmones.

Zigmas
Zigmas
5 mėnesius
Atsakinėti į  Nereikalingas

Panašu tyčia kompromituoja Valstybę,tokia esamų valdžių “misija”…

vardas
vardas
5 mėnesius

Tai suprask – iš garsaus garso apie Vilnių liko tik avies mekenimas? Tokia skulptūra tiktų kaip karikatūra, galėtų stovėti laikinai, nes kitu atveju tai bus ne daugiau nei pašaipa.

Vilnietis
Vilnietis
5 mėnesius

Baikit darkyti miestą su šiomis nesąmonėmis. Pinigų tik švaistymas, jokio meno čia aš nematau. Iš vargšo vilko sugebėjo dar išsityčioti.

Rekomenduojamas VIDEO
Back to top button